, niedziela 9 sierpnia 2020
Zespół Holyguns ze Strumienia z szansą na finał
Mocno i dobrze rock'ujący zespół Holyguns ze Strumienia znalazł się w półfinale konkursu Antyfest 2019 w Antyradio. fot: Mirosław WośDodaj do Facebook

Zespół Holyguns ze Strumienia z szansą na finał

KT
Mocno i dobrze rock'ujący zespół Holyguns ze Strumienia znalazł się w półfinale konkursu Antyfest 2019 w Antyradio. Do finału trafi tylko 5 zespołów z 60 wyłonionych spośród kilkuset z całego kraju. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest nagranie płyty w uznanym studio oraz promocja na antenie Antyradia!

Na zespół Holyguns można oddać jeden głos dziennie, do 26 maja na stronie: www.antyradio.pl/Radio/Antyfest-Antyradia-2019. Wystarczy odnaleźć pośród zespołów grupę Holyguns i kliknąć "głosuj". - Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy! - piszą muzycy ze Strumienia.

Zespół Holyguns tworzą: Mariusz Francuz, Krzysztof Gruszka, Janusz Herman oraz Damian Gierach. Zespół w ciągu ostatnich dwóch lat zagrał kilkadziesiąt koncertów w największych polskich klubach muzycznych. Największym wyróżnieniem dla zespołu było zaproszenie jako support na trasę koncertową z okazji jubileuszu 25-lecia zespołu ILLUSION, a kolejno na trasę „Anhedonia” promującą ostatni album ILLUSION. Natomiast jesienią ubiegłego roku zespół zagrał jako support na trasie koncertowej z okazji 15-lecia istnienia zespołu LIPALI, którego liderem jest Tomasz LIPA Lipnicki wspierający Holyguns'ów.

Obecnie Holyguns przygotowuje swoje pierwsze autorskie wydawnictwo i rusza w kolejne koncerty. Warto wspomnieć, że już 22 czerwca zespół będzie można zobaczyć na plenerowym festiwalu nad Tyskimi Paprocanami, a 28 czerwca zagrają razem z zespołem LIPALI w legendarnej Chorzowskiej Leśniczówce.

Na co dzień zespół działa pod skrzydłami Strumieńskiego "emgoku".

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama