, piątek 29 maja 2020
Scena COK: John Porter w Cieszynie
„Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Scena COK: John Porter w Cieszynie

red./mat.pras.
Serdecznie zapraszamy na niezwykle intymny i kameralny koncert Johna Portera.

W programie utwory z najnowszego krążka Johna pt "Honey Trap", numery z poprzednich płyt, w tym z legendarnej już płyty "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także z najnowszych projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską.

Ostatnia płyta solowa Johna “HONEY TRAP” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “BACK IN TOWN” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

„Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter. Na płycie słychać, że to nie żarty.

Scena COK w Browarze Zamkowym
John Porter / 13 stycznia 2018, 20:00
Bilety: 40 zł*

*Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

UWAGA!
Nasz portal otrzymał od COKU-u dwie pojedyncze wejściówki na koncert Johna Portera! Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Kto będzie kolejnym (po Johnie Porterze) wykonawcą na Scenie COK? Odpowiedź należy wysłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer telefonu). Na odpowiedzi czekamy do piątku (12.01.)!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama