, piątek 17 lipca 2020
Młody zespół z naszego regionu przed wielką szansą
"Mamy szansę powalczyć o Alpy, Francję i koncert, który moglibyśmy tam zagrać." fot: Facebook/NonaDodaj do Facebook

Młody zespół z naszego regionu przed wielką szansą

red.
Projekt Nona prosi o wasze głosy! Młodzi artyści z naszego regionu mają szansę na wyjazd w Alpy do francuskiego resortu Serre Chevalier. Jeżeli w głosowaniu znajdą się w najlepszej czwórce, będą mogli wystąpić na tygodniowym festiwalu muzycznym Alps Music Challenge!

- Walczymy o głosy na Alps Music Challenge, aby dostać się do czwórki najlepszych. Mamy szansę powalczyć o Alpy, Francję i koncert, który moglibyśmy tam zagrać – czytamy na ich profilu na Facebooku.

Każdy może oddać swój głos raz na 24h. Głosować można tutaj. Po kliknięciu w link wystarczy odszukać odpowiednią ikonę z podpisem „Nona” i oddać głos.

Kto nie słyszał jeszcze brzmień Nony, ma okazję by to nadrobić. Zespół w składzie: Justyna Lewandowska, Jakub Krzysiek i Maciek Słonina już w ten weekend zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia o godzinie 18:30 wystąpią w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu, a 14 stycznia o godzinie 16:30 w Gimnazjum w Goleszowie.
Bieżące informacje na temat zespołu można śledzić na ich profilu na Facebooku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama