, niedziela 13 czerwca 2021
Hey promuje najnowszą płytę "Błysk" w Cieszynie! (konkurs)
Już w październiku startuje trasa koncertowa Hey promująca najnowszą płytę. Zespół w najbliższą sobotę wystąpi też w Cieszynie! fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Hey promuje najnowszą płytę "Błysk" w Cieszynie! (konkurs)

Już 8 października do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie zawita legenda polskiego rocka, czyli zespół Hey, który w październiku rozpoczyna trasę koncertową promującą najnowszy krążek „Błysk”. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, ale dla naszych Czytelników mamy jeszcze podwójne zaproszenie na ten koncert. Jak zdobyć darmowe bilety? - szczegóły poniżej.

Nowy krążek „Błysk” jednego z najpopularniejszych polskich zespołów z magnetyczną Katarzyną Nosowską przy mikrofonie promują single „Prędko, prędzej” oraz „Historie”. Obydwa utwory dotarły do 1. miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed premierą „Błysku” zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów "przedBŁYSK", podczas których publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty.

Już w październiku startuje trasa koncertowa Hey promująca najnowszą płytę. Po staraniach Jerzego Tessara z lokalnej agencji Paté Media udało się doprowadzić do koncertu także w Cieszynie. 8 października o godz. 20.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie zabrzmi na żywo zespół Hey, który zaprezentuje kawałki ze swojej najnowszej płyty. Bilety w cenie 45 zł, 75 zł lub 95 zł do nabycia w kasie teatru lub on-line (www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.kulturairozrywka.pl).

UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na koncert Hey 8 października o godz. 20 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się wokalistka, która z Katarzyną Nosowską wykonuje utwór "Kochana"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową o szczegółach odbioru nagrody.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama