, poniedziałek 6 lipca 2020
Zespół Hey zagra koncert w Cieszynie! (konkurs)
Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Zespół Hey zagra koncert w Cieszynie! (konkurs)

Już 8 października do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie zawita legenda polskiego rocka, czyli zespół Hey, który w październiku rozpoczyna trasę koncertową promującą najnowszy krążek „Błysk”. Z tej okazji ogłaszamy dla Was konkurs, w którym można wygrać najnowszą płytę wraz z autografami całego zespołu Hey. Zwycięzca odbierze nagrodę z rąk zespołu w dniu koncertu!

Nowy studyjny album zespołu Hey o tytule „Błysk” miał swoją premierę w kwietniu tego roku. Nowy krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów z magnetyczną Katarzyną Nosowską przy mikrofonie promują single „Prędko, prędzej” oraz „Historie”. Obydwa utwory dotarły do 1. miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed premierą „Błysku” zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów "przedBŁYSK", podczas których publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty.

Już w październiku startuje trasa koncertowa Hey promująca najnowszą płytę. Po staraniach Jerzego Tessara z lokalnej agencji Paté Media udało się doprowadzić do koncertu także w Cieszynie. 8 października o godz. 20.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie zabrzmi na żywo zespół Hey, który zaprezentuje kawałki ze swojej najnowszej płyty. Bilety w cenie 45 zł, 75 zł lub 95 zł do nabycia w kasie teatru lub on-line (www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.kulturairozrywka.pl).

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey'a "Fire" wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę. Po swoim dziesiątym studyjnym albumie "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan" postanowili jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydali, zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej, album "Hey w Filharmonii Szczecin". Ten album to nie tylko powrót do "Hey MTV Unplugged", ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał Hey. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku.

UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest płyta "Błysk" wraz z autografami całego zespołu Hey. Zwycięzca odbierze nagrodę z rąk zespołu w dniu koncertu w Cieszynie 8 października br.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł ma instrumentalny utwór zespołu Hey z lat 90., który w swojej nazwie nawiązuje do buddyzmu?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową wraz ze szczegółami sposobu odbioru nagrody.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama