, poniedziałek 6 lipca 2020
Cieszyn i Wisła bohaterami najnowszego teledysku Lazy Leg! (premiera)
W najnowszym utworze „Za dużo myśli” znajdziemy dobrą rockową nutę połączoną z regionalnym rysem teledysku, w którym każdy mieszkaniec regionu zidentyfikuje miejsca kojarzące się z tymi terenami. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn i Wisła bohaterami najnowszego teledysku Lazy Leg! (premiera)

MB
Wywodzący się ze Śląska Cieszyńskiego grający rock i hard rock zespół Lazy Leg właśnie skomponował najnowszy utwór „Za dużo myśli”. Portal gazetacodzienna.pl ma przyjemność zaprezentować premierowo klip do tego kawałka, który był niedawno kręcony w Cieszynie i Wiśle. Masz kapelę na Śląsku Cieszyńskim, nagrywasz utwory, działasz artystycznie? Pisz do nas! Wypromujemy Cię - to nasza misja!

Zespół Lazy Leg powstał w 2012 roku, a jego rodzinnym miastem jest Wisła, choć muzycy są blisko związani także z Cieszynem. Aktualnie Lazy Leg łączy czterech muzyków: bracia Karol Madzia (wokal i gitara), Paweł Madzia (gitara), Andrzej Madzia (bas), a także Łukasz Sztwiertnia (perkusja).

Wszyscy muzycy grający w zespole byli wcześniej zaangażowani w różne projekty muzyczne. Zespół prezentował swoje umiejętności podczas różnych festiwalów oraz koncertów, gdzie między innymi grywał jako support zespołów takich jak Enej czy The Blues brothers Szow. Lazy Leg posiada już nagrania studyjne oraz klipy (Lazy Leg - Dno), które można odsłuchać w internecie. Wywodząca się ze Śląska Cieszyńskiego kapela nie boi się muzycznych i artystycznych eksperymentów. Dobra dawka rocka wymieszana z satyrą bardzo wyraźnie prezentuje się w utworze ''Piosenka o żyle'', która pokazuje potencjał, humor, jak i pojęcie o innych brzmieniach, które zespół lubi mieszać. Siłą Lazy Leg jest zaangażowanie w każdy koncert, riff czy tekst.

W najnowszym utworze „Za dużo myśli” znajdziemy dobrą rockową nutę połączoną z regionalnym rysem teledysku, w którym każdy mieszkaniec regionu zidentyfikuje miejsca kojarzące się z tymi terenami. Za reżyserię odpowiadają Joanna Wesoły i Michał Kasiński. Jak podają twórcy, już od dłuższego czasu mierzyli się z pomysłem nakręcenia takiego teledysku w rodzinnych stronach, mocno kojarzących się z regionem. Ostatecznie doszło do tego we wrześniu tego roku. - Trudno wskazać jednego scenarzystę, bo było nas wielu, cały zespół i część ekipy spotkało się na Zieleńskiej Polanie tydzień wcześniej, żeby ustalić zarys fabuły. Nie mieliśmy nic pewnego, kilka punktów, masę pomysłów i świadomość, że czasu nie będzie zbyt wiele - podają twórcy. Ostatecznie klip był montowany do ostatniej chwili, jeszcze wczoraj 3 października zostały nałożone ostatnie poprawki. - Gdyby nie Przyjaciele nic by z tego nie wyszło! - podkreślają.

Obejrzyj premierowy klip „Za dużo myśli” autorstwa zespołu Lazy Leg

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama