, piątek 5 czerwca 2020
Fisz Emade na Scenie COK. Konkurs!
Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie bracia a zawodowo duet - producent vs. wokalistoraper. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Fisz Emade na Scenie COK. Konkurs!

red./mat.pras.
Już 24 lutego na Scenie COK w Browarze Zamkowym wystąpi duet braci Waglewskich pod nazwą Fisz Emade. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie bracia a zawodowo duet - producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

24 lutego (sobota), godz. 20.00 – Fisz Emade w Cieszynie!
Browar Zamkowy Cieszyn

Polecamy!
Bilety w cenie 45 zł dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

UWAGA!
Nasz portal otrzymał od COK-u dwie pojedyncze wejściówki na koncert Fisz Emade! Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Który utwór braci z Fisz Emade przypadł Ci najbardziej do gustu? Dlaczego?
Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer telefonu). Na odpowiedzi czekamy do piątku (23.02.) do godziny 14:00! Spośród wszystkich wybierzemy dwie najciekawsze, których autorzy otrzymają po jednym bilecie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama