, piątek 26 lipca 2019
Ewa Farna w Bitwie na Głosy poprowadzi drużynę z... Sosnowca
Casting do drużyny Ewy Farnej odbędzie się 16 sierpnia w Sosnowcu. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Ewa Farna w Bitwie na Głosy poprowadzi drużynę z... Sosnowca

JM
Nie w Cieszynie, a w Sosnowcu Ewa Farna będzie szukać wokalistów swojej drużyny do programu "Bitwa na Głosy". Wokalistka zdecydowała się reprezentować Sosnowiec ze względu na miłe wspomnienia związane z tym miastem.

Ewa Farna postanowiła wybrać Sosnowiec, ponieważ to tam przed laty była laureatką Festiwalu Piosenki Dziecięcej "INTERMUZA" pod dyrekcją Jacka Cygana. W ubiegłym roku młoda wokalistka w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego zorganizowała koncert z okazji swoich osiemnastych urodzin, kiedy to entuzjastycznie został przyjęta przez miejscowych fanów. Już w piątek wystąpi przed sosnowiecką publicznością z okazji miejskiej imprezy "ESKALATOR".

Marek Petner z Universal Music Polska mówi w rozmowie z portalem gazetacodzienna.pl, że Farna zdecydowała się wybrać Sosnowiec właśnie ze względu na miłe wspomnienia związane z tym miastem. Zabiegał o to również sosnowiecki magistrat.

Casting do drużyny Ewy Farnej odbędzie się 16 sierpnia w Sosnowcu, w Teatrze Zagłębia, przy ul. Teatralnej 4. Start o godz. 10.00.

Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Będziecie jej teraz do końca życia że jeździła po pijaku? Każdemu się to może zdarzyć.

i co, lepiej się czujesz? Robisz wrażenie jakbyś cały czas był od wpływem..... Dobrze jest od czasu do czasu dać organizmowi odpocząć, to z pewnością dobrze Ci zrobi:-)

W sumie to drużynę z Sosnowca mogłaby poprowadzić nasza nowa celebrytka - mama Madzi.

A czy nasi włodarze ze Wspólnoty, PO i kanap ratuszowych zrobili coś w tym kierunku? Czy rozmawiali z Farną i jej menedżerem? Czy lobbowali? Czy też mieli wszystki w d..., bo ludzie i tak ich znowu wybiorą, by mogli napchać swoje kieszenie i dorobić kilka kafli w radach nadzorczych.

Farna??? A kto to w ogóle jest? A już wiem, to ta co jej woda sodowa uderzyła i pijana spowodowała wypadek. Współczuję wyboru.

No to Ewka pojechałaś
ale w sumie jeśli mieszkańcy Sląska Cieszyńskiego nawet nie wiedza o istnieniu Polaków z dawnych terenów przedwojennych to co się dziwić !

Żeby to chociaż były Katowice... Ale Sosnowiec?
Naprawdę dziwne,że nie Cieszyn. Albo jakieś miasto z czeskiej części Śląska, z dużą polską mniejszością (chociaż może wtedy Czesi by się obrazili? Z drugiej strony skoro TdP było w C.Tesinie i było OK...)?
Cóż... Jeżeli Sosnowiec zabiegał, i czuje się z nim związana, to pozostaje trzymać kciuki. Żal, że nie wybrała jakiegoś śląskiego miasta.
Ciekawe, czy Cieszyn zabiegał, czy może raczej wyszli z założenia, że to o nich trzeba zabiegać?

no i bardzo dobrze zrobiła, jeżeli ma miłe wspomnienia z Sosnowca. W końcu to jej sprawa czy występuję tam czy gdzie indziej, i tro jej życie, i to Ona zapracowała sobie na sukces, a Cieszyniakom się wydaje, że im wszystko wolno i wszyscy za nimi umierają z tęsknoty, zamamrane wypierdki Mamuta:-). Od Was to jak najdalej uciekać.

No i ok. jeszcze by po pijaku szalała na naszych cestach...

no to na cieszynie już się lepiej niech nie pokazuje ;) bo ją cieszynioki zeżerą ;)

Ciekawe czy cieszyński magistrat zabiegał...

Kim on jest ??

Skoro woli Zagłębioków niż swoich to jej sprawa. Ewie i jej drużynie życzymy odpadnięcia z pierwszej rundzie.

Jakie można mieć miłe wspomnienia z Sosnowca?
Dziwna jakaś...

a ma Ewa paszport?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama