, czwartek 14 listopada 2019
Ewa Farna poprowadzi drużynę w Bitwie na Głosy
Już 16 sierpnia br. odbędzie casting do programu "Bitwa na Głosy", do drużyny się Ewy Farnej, fot: BŚDodaj do Facebook

Ewa Farna poprowadzi drużynę w Bitwie na Głosy

KK
To już pewne Ewa Farna wystąpi w 3. edycji popularnego programu telewizyjnego Bitwa na Głosy. Znamy termin castingu.

Już we wrześniu na antenie TVP2 rozpocznie się 3. edycja programu rozrywkowego "Bitwa na głosy". Swoją gwiazdę ponownie będzie mieć Zaolzie. Po Halinie Mlynkovej, które reprezentowała Cieszyn w pierwszej edycji telewizyjnego show, swoją drużynę poprowadzi Ewa Farna.

- Już 16 sierpnia br. odbędzie casting do drużyny się Ewy Farnej. Zdolna i odnosząca sukcesy artystka poprowadzi jedną z ośmiu drużyn jesiennej edycji programu. Wbrew fałszywym pogłoskom, które pojawiły się w mediach, weźmie ona udział w trzeciej edycji show. Telewizja Polska oraz producent programu Mastiff Media Polska bardzo liczyli na udział wokalistki, która należy do czołówki najpopularniejszych gwiazd ostatnich sezonów. Ogromnie cieszą się na nadchodzącą współpracę, która rozpocznie się już w sierpniu podczas wyboru przez artystkę swojego szesnastoosobowego zespołu - informuje Agnieszka Dominiak z Centrum Informacji TVP.

Miejsce castingu nie jest jeszcze znane. Poinformujemy o nim, gdy tylko zostanie podane do publicznej wiadomości.

Kolejna edycja programu "Bitwa na głosy" rozpocznie się we wrześniu. Program będzie emitowany w soboty o godzinie 20.10.

Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a to będzie w cieszynie czy w sosnowcu

Jest niedaleko mnie ! :D

super

Jaki żal...:( z jednej strony tak się cieszę że mój idol będzie w bitwie na głosy3, ale z drugiej strony to jestem zła że chciałam jechać na casting, no ale cieszyn jest dokładnie na końcu polski :(

Będzie fajnie! Ewa na pewno wniesie do Bitwy Na Głosy zabawę i muzykę,młoda,niesamowicie zdolna. Będę wysyłać na nią SmS-y. :)

Dla niej obejrzę. Uwielbiam dziewczynę. Oglądam każdy koncert z nią na YT. Ma świetny głos i doświadczenie więc będzie dobrą trenerką ;]

hmm coś telewizja upodobała sobie ten Cieszyn

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama