, poniedziałek 20 września 2021
Pracowity weekend policjantów w powiecie
W miniony weekend stróże prawa przeprowadzili ponad 100 interwencji. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Pracowity weekend policjantów w powiecie

W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 7 sprawców przestępstw, w tym 2 nietrzeźwych kierowców. Stróże prawa przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach odnotowano 6 kolizji i 1 wypadek drogowy, w którym dwie osoby zostały ranne.

W piątek tuż po godz. 18.30 w Cieszynie na ulicy Katowickiej 21-letnia mieszkanka Ustronia kierująca peugeotem potrąciła na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem. 30-letnia mieszkanka Cieszyna i jej kilkuletni syn trafili do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają cieszyńscy kryminalni.

W ciągu trzech dni policjanci w całym regionie odnotowali również 4 kradzieże, zatrzymali 7 sprawców przestępstw oraz 1 poszukiwaną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, znieważenia funkcjonariuszy, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami. - W piątek w Chybiu na ulicy Bielskiej skradziono rower o wartości 500 zł. Tego samego dnia w Chybiu strumieńscy policjanci zatrzymali nieletniego podejrzanego o kradzież. 16-letni mieszkaniec Strumienia dopuścił się kradzieży pieniędzy z terenu budowy. Kolejny złodziej został zatrzymany wieczorem na ulicy 1 Maja w Wiśle. 19-latek z Żor w jednym ze sklepów ukradł różnego rodzaju artykuły spożywcze na łączną kwotę ponad 700 zł. W niedzielę na ulicy Asnyka w Zebrzydowicach skradziono motorower. Właściciel oszacował straty na 1300 zł - wylicza Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Ponadto w piątek wieczorem na ulicy Gościejów w Wiśle doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na leśnej drodze 28-latek z Katowic wpadł pod koła staczającego się w dół samochodu. Aby wydostać mężczyznę spod pojazdu konieczna była pomoc straży pożarnej. Po wyciągnięciu poszkodowanego ratownicy przeprowadzili reanimację. Niestety 28-latek zmarł. Okoliczności nieszczęśliwego wypadku bada prokuratura i wiślańska policja.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama