, sobota 18 września 2021
Kolejna informacja o ładunku wybuchowym
To już kolejna w tym roku informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku Izby Celnej w Cieszynie. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Kolejna informacja o ładunku wybuchowym

SM
W poniedziałek, 27 października do rożnych instytucji w całym kraju dotarł mail informujący o podłożeniu niebezpiecznego ładunku. Na liście adresatów znalazły się m.in. siedziba Izby Celnej w Cieszynie, Urząd Skarbowy w Cieszynie oraz Sąd Rejonowy w Cieszynie.

Wiadomo, że dziś rano pracownicy różnych instytucji w całym kraju o mailu, w którym ktoś informuje o podłożeniu niebezpiecznego ładunku. Wśród adresatów, do których trafił mail, są również instytucje z Cieszyna. Przeszukania prowadzone są w budynku Izby Celnej w Cieszynie, siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie oraz Sądzie Rejonowym w Cieszynie. - Policja zabezpiecza i przeszukuje miejsca, w których istnieje podejrzenie o podłożeniu ładunku wybuchowego. Jako, iż informacja ta trafiła do wielu instytucji w cały kraju, nie przeprowadzamy ewakuacji tych miejsc. Decyzję w tej sprawie mogą jednak podjąć administratorzy tych budynków - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama