, piątek 24 maja 2019
Nielegalni imigranci zatrzymani w Warszowicach
Kilkanaście tygodni temu Straż Graniczna zwiększyła liczbę swoich patroli w rejonie przygranicznym. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Nielegalni imigranci zatrzymani w Warszowicach

SM
Dziś w nocy na stacji benzynowej w Warszowicach (powiat pszczyński) funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali nielegalnych imigrantów znajdujących się w naczepie samochodu ciężarowego przewożącego tekstylia.

- Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Bielska-Białej otrzymali informacje od Policji, że w naczepie samochodu ciężarowego znajdują się trzy kobiety, prawdopodobnie osoby pochodzenia arabskiego. Policja została powiadomiona przez kierowcę tira, obywatela Turcji, który usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z naczepy samochodu - informuje biuro prasowe Śląsko-Małopolskiego oddziału Straży Granicznej.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że są to trzy obywatelki Syrii w wieku 25, 45, 70 lat. Cudzoziemki były osłabione i nie posiadały przy sobie żadnych dokumentów. Kobietom udzielono pomocy medycznej, a następnie zostały przewiezione do Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej, gdzie zapewniono im posiłek i miejsce do odpoczynku. W stosunku do obywatelek Syrii i tureckiego kierowcy prowadzone są czynności wyjaśniające.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

" trzy obywatelki Syrii, nie posiadały przy sobie żadnych dokumentów " - to skad wiadomo ze z Syrii, moze to terorystki ?!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama