, piątek 24 maja 2019
Zaginął Józef Czepczor z Jaworzynki
W poniedziałek 14 września 2015 r. rodzina zgłosiła zaginięcie 49-latka z Jaworzynki. fot: KPPDodaj do Facebook

Zaginął Józef Czepczor z Jaworzynki

MB/KPP
Zaginął Józef Czepczor z Jaworzynki

fot. KPP

Policjanci poszukują zaginionego Józefa Czepczor. 49-letni mieszkaniec Jaworzynki ostatni raz był widziany 14 września 2015 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

W poniedziałek 14 września 2015 r. rodzina zgłosiła zaginięcie 49-latka z Jaworzynki. Choruje na schizofrenię. Wyszedł z domu, skąd zabrał rzeczy oraz jedzenie. Mógł się udać w góry. Rysopis: 180 cm. wzrostu, waga ok. 80 kg, włosy blond krótkie, oczy szare. Nie ma przy sobie telefonu. We wtorek 15 września miały miejsce poszukiwania prowadzone przez GOPR i PSP i OSP. Bez rezultatów.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama