, piątek 5 czerwca 2020
Ustroń: Remont ul. Cieszyńskiej
Ul. Cieszyńska w Ustroniu ostatni raz tak mocno rozkopana była w czasie remontu ponad 20 lat temu. fot: UMDodaj do Facebook

Ustroń: Remont ul. Cieszyńskiej

UM
W Ustroniu trwa gruntowna przebudowa ulicy Cieszyńskiej. W tym miejscu kierowców czekają utrudnienia – droga jest zwężona do jednego pasa jezdni.

Po ponad 20 latach ul. Cieszyńska w Ustroniu doczekała się remontu. Rozpoczęte roboty obejmują wymianę krawężników, warstwy bitumicznej nawierzchni drogi oraz remont chodnika. Jest to wspólna inwestycja miasta i powiatu cieszyńskiego, która pochłonie prawie 800 tys. zł. - mówi Andrzej Siemiński, naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Ustroniu.

Wyjazd w kierunku Cieszyna, będzie odbywał się ulicami Daszyńskiego i Andrzeja Brody. Samochody osobowe pojadą ulicą Andrzeja Brody aż do wyjazdu przez Manhattan na drogę 941, a te powyżej 3,5 tony będą skręcały z Andrzeja Brody w ulicę Pod Skarpą, ulice Myśliwską i dalej do DW 941.

Wykonawcy zapewniają, że po 15 listopada ruch na 650-metrowym wlocie do Ustronia od DW 941, wróci do normy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama