, piątek 14 sierpnia 2020
Skoczów: Krzysztof Kusiński nowym dyrektorem MZO
Przypomnijmy, że pod koniec lipca br. ze skoczowskiego MZO odszedł Cezary Tomiczek, dotychczasowy dyrektor. fot: Wojciech Wandzel / skoczow.plDodaj do Facebook

Skoczów: Krzysztof Kusiński nowym dyrektorem MZO

MB
W ubiegły piątek 23 września burmistrz Skoczowa podał wynik konkursu na wolne stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty. Posadę objął Krzysztof Kusiński, dotychczasowy pracownik tej instytucji.

- W wyniku przeprowadzonego naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie komisja rekrutacyjna na podstawie analizy złożonych dokumentów oraz wyników z rozmowy kwalifikacyjnej wybrała kandydata, który spełnił wszystkie wymagania niezbędne stawiane w ofercie, a z zakresu wymagań dodatkowych uzyskał największą ilość punktów. Osiągnięte wyniki oraz dotychczasowa praca zawodowa rokują na dobrą realizację zadań wskazanych w ogłoszeniu - czytamy w uzasadnieniu wyboru kandydata, które podpisał burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca br. ze skoczowskiego MZO odszedł Cezary Tomiczek, dotychczasowy dyrektor. Stało się to na podstawie rozwiązania umowy za porozumieniem stron. W internecie znajdujemy informację, że pracuje obecnie w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu, co Cezary Tomiczek potwierdza.

Konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie został ogłoszony 31 sierpnia br. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu Krzysztof Kusiński pełnił funkcję p.o. dyrektora MZO. Wcześniej był zastępcą dyrektora tej instytucji na czas nieobecności Patrycji Staś-Błaszkiewicz.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pozdrawiam Krzysztofie Wojtek z Montochem 1979 83 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama