, sobota 15 sierpnia 2020
Budowa sieci cieplnej. Utrudnienia w centrum miasta
W związku z trwającymi robotami, w obrębie ul. Głębokiej, Menniczej i Olszaka możemy spodziewać się utrudnień.  fot: DRDodaj do Facebook

Budowa sieci cieplnej. Utrudnienia w centrum miasta

DR
Budowa sieci cieplnej. Utrudnienia w centrum miasta


Budowa sieci cieplnej. Utrudnienia w centrum miasta

Utrudnienia podczas pierwszego etapu.

W Cieszynie rozpoczęła się budowa sieci cieplnej. Inwestycja, mająca służyć ograniczeniu niskiej emisji, zakończy się na jesień. W związku z trwającymi robotami, w obrębie ul. Głębokiej, Menniczej i Olszaka możemy spodziewać się utrudnień.

Do 15 kwietnia realizowany będzie pierwszy etap inwestycji. Zakres robót obejmuje lewą stronę ulicy Głębokiej od Rynku do Placu Św. Krzyża oraz środek ulicy Olszaka od budynku nr 3 do ul. Głębokiej. Na odcinku ul. Głębokiej od Rynku w kierunku Placu Św. Krzyża obowiązuje ruch jednokierunkowy. Fragment ulicy Olszaka, na którym prowadzone są prace, jest wyłączony z ruchu. Dla tego odcinka drogi zaplanowano objazd do ulicy Głębokiej poprzez Rynek.

Prace prowadzone są również na ul. Menniczej od budynku nr 48 do ul. Głębokiej, a także na prawej stronie ul. Głębokiej na skrzyżowaniu z ul. Menniczą. Roboty prowadzone będą przy całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka ul. Menniczej od Placu Teatralnego do ul. Głębokiej. Objazd tego odcinka ul. Menniczej prowadzony jest poprzez Plac Teatralny – ul. Fredry – ul. Mennicza (na odcinku od Starego Targu do ul. Fredry wprowadza się ruch dwukierunkowy) – Stary Targ - ul. Głęboka.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a może ktoś poinformuje gdzie mieszkańcy ulic na których trwają prace maja parkować swoje samochody. przypominam ze za wjazd do strefy i MOŻLIWOŚĆ parkowania zapłaciliśmy !!!

Przypominam że za drogi odpowiada ich zarządca, o ile mnie pamieć nie myli jest nim MZD a opłaty pobrane za czynności nie wykonane podlegają zwrotowi w cywilizowanym świecie. U nas jest możliwy minimalny druk gdzieś na odwrocie lub na spodzie, który takiej możliwości nie uwzględnia. To w ramach oszczędności papieru, broń Boże chęci oszustwa.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama