, poniedziałek 26 luty 2024
Ostatnia szansa dla Polskiej piłki
Gra o honor polskich klubów! Dodaj do Facebook

Ostatnia szansa dla Polskiej piłki

Dziś rozpoczyna się dzień, kiedy to Polskie kluby będą ratować honor!! Zaczynamy od Śląska Wrocław który to dzisiaj postara się zmyć blamaż po zeszłotygodniowej porażce na własnym boisku ze Szwedzkim Helsingborgiem IF 0:3.

Aż mnie śmiech bierze na samą myśl po co w ogóle grać najlepiej niech od razu oddadzą mecz walkowerem. To jest hańba i wstyd wielki mistrz Polski i w 4 rundzie kwalifikacyjnej już się pożegna z marzeniami i wielkiej lidze mistrzów! I kolejna edycję nie zobaczymy polskiego kluby w tych że rozgrywkach!

Ile będziemy czekać z roku na rok jest to samo żaden polski klub nie jest w stanie przebrnąć tych eliminacji! Nigdy nie wskoczymy na piłkarskie wyżyny brak dobrego wsparcia finansowego ze strony PZPN nie daje możliwości wybicia się naszym klubom! Nie wiem na co liczą że jakimś cudem dostaniemy się do ligi mistrzów tam klub zarobi parę ładnych groszy i może się coś zacznie dziać ale to jest kropla w morzu!! Już tego nie wytrzymuje euro nieudane i teraz znowu to!

Natomiast jutrzejszy dzień będzie kolejną kompromitacja aż trzy polskie kluby w zeszłym tygodniu nie dały rade wygrać swoich meczy. Lech Poznań uległ na wyjeździe z AIK Sztokholm 3:0, Legia Warszawa na wyjeździe z SV Ried 2:1 oraz nasz rodzynek wicemistrz Polski Ruch Chorzów na własnym stadionie z Viktoria Pilzno 0:2. No i co tu dużo mówić? To jest koniec marzeń. Najbardziej rozczarował mnie Ruch Chorzów który jako śląski klub mógł choć trochę powalczyć ale cóż najwyraźniej oddanie swojego trenera Waldka Fornalika pokazuje jak cenny był to nabytek i zastąpienie go swoim bratem nic nie dało. Więc może napawa to chociaż trochę optymizmem że w kadrze Włodek coś zmieni ale czas pokaże. Więc reasumując koniec polskiego futbolu jest bliski a my kibice na pewno mamy dość! Panie Lato musisz odejść!

Komentarze: (1)
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak widzę jak gra Śląsk Wrocław, to im szybciej odpadnie, tym lepiej dla wszystkich kibiców.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama