, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Sport na weekend: Ostatni puchar na Groniu
Podczas tego weekendu odbędzie się ostatni Puchar Beskidzkich Groni w tym sezonie. fot: www.brenna.org.plDodaj do Facebook

Sport na weekend: Ostatni puchar na Groniu

Ostatni Puchar Beskidzkich Groni zakończy się na stoku narciarskim Brenna Węgierski, w Szczyrku po raz ostatni w tym sezonie odbędzie się impreza Radia Zet. Sprawdźcie szczegóły sportowego weekendu.


3 marca

Wielki Finał "Pucharu Radia Zet w Beskidzkiej 5"

Wielki Finał "Pucharu Radia Zet w Beskidzkiej 5" już w najbliższą sobotę w Szczyrku. Po raz kolejny słuchacze Radia Zet i miłośnicy narciarstwa spotkają się na jednym stoku, by wspólnie bawić się podczas zawodów w slalomie narciarskim. Sportowa impreza odbędzie się w sobotę, 3 marca, o godz. 11.00.

Program:
9.30-10.30 - biuro zawodów przy dolnej stacji kolei na Skrzyczne w miasteczku Radia ZET
10.30 - zbiórka wszystkich uczestników slalomu w miasteczku Radia ZET
10.30-10.45 - rozgrzewka, którą poprowadzą uczestniczki I Maratonu Fitness w Szczyrku
10.45 - wjazd wraz z przewodnikami na Skrzyczne na trasę slalomu
ok. 11.00 - start slalomu - slalom rozegrany zostanie w dwóch wersjach: dla finalistów Pucharu Radia Zet oraz dla VIPów i gwiazd
12.30 - start zabawy w miasteczku przy dolnej stacji kolei na Skrzyczne
14.00 - rozdanie nagród za Slalom Finalistów i Slalom Gwiazd
15.00 - zamkniecie Miasteczka Radia ZET

4 marca

Hokej!

HC Oceláři w sobotę, 3 marca, zmierzą się z drużyną z Zlína. Spotkanie odbędzie się w trzynieckiej Werk Arenie o godz. 17.00.

Finał połączony z Pucharem Wójta Gminy Brenna

Już w najbliższą niedzielę zakończy się pięciotygodniowy cykl zawodów o Puchar Beskidzkich Groni. Ostatnia część rywalizacji odbędzie się na stoku narciarskim Brenna Węgierski. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00 4 marca. Zgłoszenia do zawodów można dokonać w dniu rywalizacji w biurze zawodów zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie mety, od godz.9.00 - 10.30. Warunkiem startu jest opłata wpisowego wynosząca 20 zł. Obowiązkiem każdego zawodnika jest założenie kasku narciarskiego.

Narciarski Rodzinny Puchar Pasiek

Na wiślańskim stoku narciarskim Pasieki odbędzie się kolejny Narciarski Rodzinny Puchar Pasiek. Warunkiem uczestnictwa w rywalizacji jest zgłoszenie trzyosobowej rodziny (składającej się z dwóch pokoleń). Zapisy przyjmowane są do 3 marca, do godz. 14.00 na wyciągu narciarskim. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Rodzinny Puchar Pasiek rozpocznie się o godz. 14.30 w niedzielę, 4 marca.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama