, czwartek 22 luty 2024
Sonda: Dlaczego nie poszliśmy do wyborów?
Pomimo tego, iż frekwencję w tegorocznych wyborach wielu ocenia pozytywnie, my zapytaliśmy mieszkańców, dlaczego wciąż tak mało osób bierze udział w wyborach. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Sonda: Dlaczego nie poszliśmy do wyborów?

DR
Wybory samorządowe za nami, i choć jeszcze niektóre miejscowości czeka dogrywka, przyszedł czas na podsumowania. Jedno z nich dotyczy frekwencji wyborczej. W minioną niedzielę frekwencja w powiecie cieszyńskim wyniosła 52,47%. Najwyższą odnotowano w Istebnej – 60,72%, a najniższą w Wiśle – 45,53%. Pomimo tego, iż frekwencję w tegorocznych wyborach wielu ocenia pozytywnie, my zapytaliśmy mieszkańców, dlaczego wciąż tak mało osób bierze udział w wyborach. Co możemy zrobić, by to poprawić? Czy debaty przedwyborcze i spotkania z mieszkańcami są potrzebne i pomagają nam podjąć decyzję? Zapraszamy również Państwa do dyskusji na ten temat.

Kliknij i posłuchaj!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama