, wtorek 5 marca 2024
Trzecia Tyflokonferencja w Cieszynie
13 listopada 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie odbędzie się III Tyflokonferencja „Zobaczyć Niewidzialne”.  fot: arch. GC



Dodaj do Facebook

Trzecia Tyflokonferencja w Cieszynie

red./mat.pras.
13 listopada 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie odbędzie się III Tyflokonferencja „Zobaczyć Niewidzialne”.

Jak co roku tematyka konferencji dotyczyć będzie dysfunkcji wzroku, jej aspektów medycznych, rehabilitacyjnych, społecznych, edukacyjnych i psychologicznych. Celem konferencji jest interdyscyplinarne spojrzenie na tematykę wsparcia osób z dysfunkcją wzroku, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Koszt udziału czynnego wynosi 85 zł natomiast przy uczestnictwie biernym 40 zł. (Dla studentów i osób z niepełnosprawnością czynny 70 zł, bierny 30 zł).
Zgłoszenia (wzory w załącznikach) należy przesyłać do 15 października 2018r. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się mailowo (joanna.kapias@onet.pl) lub telefonicznie (510-691-391).
W ramach konferencji 12.11.2018 odbędą się również warsztaty dla uczniów.
Więcej informacji: http://weinoe.us.edu.pl/zaproszenie-iii-tyflokonferencja

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks” oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Współorganizatorzy:
Koło Naukowe Pedagogów
Polski Związek Niewidomych koło w Cieszynie

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama