, wtorek 21 maja 2024
Chybie: medale z rąk Wicewojewody
W tym gronie znalazły się trzy osoby z Gminy Chybie. fot: Gmina ChybieDodaj do Facebook

Chybie: medale z rąk Wicewojewody

red.
21 kwietnia 2017 r. w Westybulu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Uroczystość wręczenia orderów i odznaczeń państwowych kilkudziesięciu wyjątkowym osobom z województwa śląskiego szczególnie zasłużonym w różnych dziedzinach życia społecznego, czy też pracy zawodowej. W tym gronie znalazły się trzy osoby z Gminy Chybie.

Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek poprzez Wojewodę Śląskiego wystąpił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o nadanie Złotego Medalu za długoletnią służbę Małgorzacie Kowalskiej – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Alinie Orlik – inspektor w referacie Inwestycji, Remontów, Nieruchomości i Środowiska oraz Romanowi Szymonek – radcy prawnemu. W/w zasłużeni odebrali złote medale z rąk II-go Wicewojewody Mariusza Trepki.

W ciągu już ponad 37 lat pracy zawodowej, wszyscy odznaczeni dali się poznać jako osoby sumienne, skrupulatne, starannie wypełniające swoje obowiązki, wymagające wobec siebie i innych, ale zarazem koleżeńskie. Posiadana wiedza i niezwykle bogate doświadczenie zawodowe pozwala im. rozwiązywać na bieżąco problemy i trudności oraz pomagać młodszym i mniej doświadczonym pracownikom.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o laureatach można przeczytać po kliknięciu w link.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama