, środa 1 luty 2023
Cieszyn: „Miejsce Przyjazne Seniorom”
Uroczyste wręczenie certyfikatów nastąpi 20 października o godz. 16.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”.  fot: UM CieszynDodaj do Facebook

Cieszyn: „Miejsce Przyjazne Seniorom”

red.mat.pras.
Cieszyn: „Miejsce Przyjazne Seniorom”

Cieszyńska Rada Seniorów rozstrzygnęła konkurs na „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

- Konkurs miał na celu wyróżnienie oraz promowanie miejsc w Cieszynie, które są otwarte na potrzeby osób starszych. Konkurs był przeznaczony dla instytucji i organizacji, które poprzez odpowiednie stosowanie rozwiązań architektonicznych oraz oferowanie odpowiednich produktów, usług i zniżek, przyczyniają się do godnego traktowania osób seniorów – wyjaśnia Maria Sobiecka, zajmująca się w Urzędzie Miejskim organizacjami pozarządowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną procedura przyznania certyfikatu uległa przedłużeniu. W ramach konkursu tytuł „Miejsce Przyjazne Seniorom” otrzymają: Fundacja Aktywności Społecznej “Cieszynianka” Osiedlowe Centrum Kultury i Rekreacji mieszczące się przy ul. Z. Kossak-Szatkowskiej 6 oraz, Mini Kemp z basenem zdrowotnym mieszczącym się przy ul. Miłej 5.

Uroczyste wręczenie certyfikatów nastąpi 20 października o godz. 16.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”. Podczas wydarzenia zostaną również wręczone nagrody dla uczniów cieszyńskich szkół podstawowych, którzy brali udział w konkursie na LOGO Cieszyńskiej Rady Seniorów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama