, niedziela 19 maja 2024
Cieszyn: 2 listopada uruchomiony zostanie punkt paszportowy
Dotychczas mieszkańcy powiatu cieszyńskiego wnioski o paszport, jak również odbiór gotowych dokumentów odbywał się w Terenowej Delegaturze Paszportowe w Bielsku–Białej. fot: katowice.uw.gov.plDodaj do Facebook

Cieszyn: 2 listopada uruchomiony zostanie punkt paszportowy

REDAKCJA
We wtorek, 2 listopada przy ul. Granicznej 79 w Cieszynie, a więc w budynku gdzie od roku funkcjonuje Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego, uruchomiony zostanie nowy punkt paszportowy. Dotychczas mieszkańcy powiatu cieszyńskiego wnioski o paszport składali w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Bielsku–Białej.

Jak informuje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach nowy punkt paszportowy w Cieszynie prowadzić kompleksową obsługę paszportową, obejmującą zarówno możliwość złożenia wniosku o wydanie dokumentu paszportowego, jak i odbiór gotowego dokumentu. Punkt czyny będzie od poniedziałku do piątku. W poniedziałek, wtorek i środę czynny będzie od godz. 7:30 do godz. 15.30, w czwartek od godz. 8:00 do 17:00, a w piątek od godz. 8:00 do 15:00.

Telefoniczny kontakt z punktem paszportowym w Cieszynie możliwy będzie pod numerami: 33 47-09-600, 33 47-09-601 oraz 33 47-09-602. Na ten moment na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach nie ma informacji, czy w Cieszynie podobnie jak w Terenowej Delegaturze Paszportowe w Bielsku–Białej, złożenie wniosku na paszport wymagać będzie wcześniejszego umówienia wizyty poprzez internetowy system rezerwacji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama