, poniedziałek 24 czerwca 2024
Wiślańsko-ustrońska oferta dla turystów
To efekt rozwijającej się współpracy między dwoma beskidzkimi kurortami, a także udana zimowa akcja rabatowa. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Wiślańsko-ustrońska oferta dla turystów

DR
Wisła wspólnie z Ustroniem wydała całoroczną wersję karty rabatowej dla turystów „Wisła, Ustroń... zostaję dłużej, dostaję więcej”. To efekt rozwijającej się współpracy między dwoma beskidzkimi kurortami, a także udana zimowa akcja rabatowa.

- Akcja z miastem Ustroń sprawdziła się zimą, dlatego kontynuujemy te działania. Tym razem obowiązuje ona do końca marca 2020 roku. Każdy turysta, który przyjeżdża do Wisły albo Ustronia, i nocuje w tutejszych obiektach, uiszczając opłatę – w przypadku Wisły – miejscową, a Ustronia – uzdrowiskową, otrzymuje książeczkę rabatową z 15% rabatem - łącznie na 24 atrakcje, a oprócz tego 24 kupony na bezpłatne weekendowe (w piątek, sobotę i niedzielę – dop. red.) przejazdy między Wisłą a Ustroniem i w drugą stronę – mówi kierownik referatu promocji, turystyki, kultury i sportu wiślańskiego ratusza, Tadeusz Papierzyński.

W każdej miejscowości znajduje się po 12 atrakcji, na które obowiązuje rabat. To wstępy do muzeów, na koleje linowe, zakup pamiątek, map, rabat w wypożyczalni rowerów, przejazdy ciuchcią, kino 7D czy wstępy do groty solnej, a zimą kuligi, wypożyczanie sprzętu narciarskiego, czy nauka w szkole narciarskiej. W książeczce rabatowej znajdują się również kupony na weekendowe bezpłatne przejazdy pociągiem pomiędzy beskidzkimi kurortami.

Celem karty jest zachęcenie osób i grup przebywających w ośrodkach w Wiśle i Ustroniu do uiszczenia opłaty miejscowej lub opłaty uzdrowiskowej. Zebrana opłata stanowi dla miast dochód pozwalający na realizację wielu zadań i inwestycji, które w widoczny sposób przyczyniają się do wzbogacenia oferty turystycznej, sportowej i kulturalnej obu miast.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama