, środa 24 lipca 2024
Para prezydencka odwiedzi Cieszyn
Prezydent Bronisław Komorowski w czerwcu i sierpniu odwiedził Wisłę, podczas wrześniowej wizyty na południu także skorzysta ze swojej rezydencji. fot. Ryszard Duława Dodaj do Facebook

Para prezydencka odwiedzi Cieszyn

KATARZYNA KOCZWARA
Popołudnie 1 września prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką spędzą w Cieszynie. Podczas wizyty odwiedzą Wzgórze Zamkowe, będą uczestniczyć w ekumenicznej modlitwie o pokój dla świata.
Prezydent Bronisław Komorowski postanowił 72. rocznicę wybuchu II wojny światowej uczcić na południu Polski. Z oficjalną wizytą przyjedzie do Węgierskiej Górki, do Fortu Wędrowiec.

W godzinach popołudniowych para prezydencka odwiedzi Cieszyn. - Na godzinę 16.10 zaplanowane jest złożenie wiązanki pod Pomnikiem Legionistów przy Wzgórzu Zamkowym - informuje Kaja Sobieszczańska z biura prasowego Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. - Później Anna i Bronisław Komorowscy pójdą na Wzgórze Zamkowe, odwiedzą Rotundę św. Mikołaja, by ok. godziny 16.15 przed romańską budowlą uczestniczyć w modlitwie ekumenicznej o pokój na świecie - dodaje.

Jak ustalił portal gazetacodzienna.pl Bronisław Komorowski nie ma w planie żadnego przemówienia w Cieszynie.
Komentarze: (75)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ma Austria swojego Fritzla, Niemcy - Hitlera. My mamy radiomaryjną nienawiść.

Kogo to poczatek kampani sejmowej? Pani Ewy? Pana Czesława? Pana Adama?

A niech Pan Prezydent do dziury na moscie we Wiśle nie wpadnie. Albo, niech wpadnie, może komuś troche piórek opadnie i zrozumii, ze cetsa musi być porzondno.

Pamientaj - Komentaże majom być krutkie a kiełbasy dógie !

.

jest marny każdy to widzi, robi z siebie głupka, pajacuje, opowiada farmazony. nie byłoby w tym nic złego gdyby nie nazywał się panem prezydentem..

precz z pisem!!!

Chroni cześć majestatu niezależnie od opcji politycznych prezydenta. Koniukturalizm polityczny jest i był mu całkowicie obcy. Jego żarliwe wystąpienia w obronie czci śp. Prezydenta przejdą do historii nie tylko tego forum.

wiele współczucia dla umysłów dotkniętych neurozą nienawiści oraz nutą sadystycznej przyjemności, że mogą dotknąć kogoś, z Prezydentem na czele, do żywego...

W dotychczasowe polityce zagranicznej prezydenta (a tym się najbardziej chwali) widać, iż zdobywając swoją "koronę Himalajów" przyczyniał się on niestety do wzmacniania pozycji Moskwy i co gorsza towarzyszyło temu stałe osłabianie rzeczywistej pozycji Polski, co widać szczególnie wyraźne w naszej części Europy. Tak na marginesie wydaje się, że prezydent Komorowski, zamiast zaliczać kolejne spotkania, okraszane zawsze rozmaitymi wpadkami posłuchać ludzi ciut mądrzejszych od swoich lizusowskich doradców. Może wówczas dotarłoby do niego, że polityka zagraniczna tylko wtedy ma sens, jeżeli służy konkretnym, twardym, długofalowym interesom państwa i winna być prowadzona z pozycji równorzędnego partnera. Mimo, że takie uprawianie polityki naraża na trudne negocjacje, brak uścisków i poklepywania po plecach, ale w finale jest korzystne dla państwa i zapewnia szacunek partnerów. Poza tym obecny prezydent powinien na tyle znać historię (z wykształcenia jest przecież historykiem czym się publicznie chwali) , żeby wiedzieć, iż polska spolegliwość w stosunku do mocarstw zawsze przynosiła dla nas fatalne skutki, natomiast dobre efekty miała często twarda, wyrachowana polityka.

Panie Jerzy O. W pełni zgadzam się z Pana wypowiedzią. Nie tylko cieszyniacy wypowiadający się na forum GC zioną nienawiścią do każdego, kto odnosi sukcesy- to taka nasza, rodzima zaleta!!!

Zbyszek, do pewnych osób nie przemówisz w pełni ale może u niektórych da się wzbudzić samorefleksję... serdeczności! podzielam oczywiście, twoje zdziwienie>oburzenie...

Czy tak całkiem niedawno i licznie głoszone przez licznych polityków i zwolenników PO hasło o tym, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć ma od tej pory iść w zapomnienie?

co jest trudne do przekroczenia - popr.

ludzie, życie przemija, trucizny umysłu akompaniują ziemskim harcom ego, który jest trudny do przekroczenia bez samorefleksji i Nauczyciela - nie bierzcie siebie i świata wokół siebie zbyt poważnie, szanujcie innych, m.in. Prezydenta RP i jego małżonkę oraz, pomimo błędów i trudności, dorobek Polski na tle trudności kraju, Europy i świata...adresuję te słowa nawet do tych, którym to wszystko koło d... lata...

Wy zdrajcy Ojczyzny

stacje benzynowe

Najdroższą, Czech ma o połowę tańszą ! Do tego doprowadziły POmyje ! Ceny w Czechach sa o połowę niższe, do tego doprowadziły POmyje !

Nie wiem czego on tu szuko , bo naszym jedynym prezydentem byl , i bydzie FRANZ JOSEPH I.

on mo krew na rynkach i niech lepij siedzi w ruskij budzie tam jego mijsce.

Oj duzo cieszynokow jkbys chciol wiedziec bolszewiku.

Esbecja cieszyńska ucieszy się

Jak ustalił portal gazetacodzienna.pl Bronisław Komorowski nie ma w planie żadnego przemówienia w Cieszynie. BO BY SIĘ SKOMPROMITOWAŁ PO RAZ KOLEJNY - belfer niedouczony

Twoim zdaniem to aż 20% ?! Skąd te dane ? Nawet jak by tak było to i tak o 50% mniej niż w rosji, ulubionym kraju prezydenta Polski.

wypowiedź niejakiego A. Hofmana niezbicie dowodzą, że Polacy we wstydliwie dość dużej mierze (ok. 20%) to prymitywni, nieokrzesani troglodyci. Po naszemu chamy.

to najgorszy prezydent przyniosi tylko wstyd Polsce,co to za polak jak nie zna języka Polskiego i ortografi ,po drugie do dziś nie został rozliczony z Jego udziału w przyczynie katastrofy smoleńskiej

Mam nadzieję że o Naszym Prezydencie piszą mieszkańcy Cieszyna bo mają powody do flustracji gdy ich wcześniejsze wybory były do bulu błędne!!

Wstydzę się za komentarze które czytam powyżej.Mam nadzieję że o Naszym Prezydencie nie piszą mieszkańcy Cieszyna tylko żałosne nieudaczniki którym nigdzie i nikt się nie podoba

Wszystko w ruinie, wsędzie bałagan i upadek, nędza z biedą, ani jednej dobrej autostrady, 90% narodu nie ma co do garnka włorzyć

duzo obstawy bo POlowanie nie uniknione.

... a tędy jechali kolarze... tu leciał helikopter z eurosportu... tu nasz nowy zampol czyli znany z designu w calej polsce zamek... tu najdrozsze w kraju lodowisko... a poza tym wszystko tak jak w PO lubicie, sztuczne etaty, trwonienie publicznych pieniędzy, zadłużanie i machloje.

schowej legitymacje szkolną synku

....a więc do Wisly i ZK w cieszynie - http://www.gazetacodzienna.pl/index.php?p=wwiad&id=4077

Komorowski von Bul to przwdziwa atrakcja dla turystów odwiedzających Cieszyn.
Miasto powinno sprzedawać bilety na takiego artystę. Objazdowe cyrki nie stanowią takiej atrakcji, a dodatkowo możena dostać dotację na podmalowanie miasta.
Proponuję po dysze od biletu od łebka.

Ty POwinieneś zapłacić 300.000 za to żeś sie urodził. A parze prezydenckiej niech zrobią bezPOśrednie POłączenie kolejowe z Wisły do moskwy.

Wpływy Bronka w Moskwie widać wszędzie. Kibiców Legii Warszawa udających się na mecz swojej drużyny do Moskwy nie wpuszczono na terytorium Rosji Sowiecko-Carskiej. POwód: transparenty na patriotyczną oprawę meczową- "ZABIERZCIE TUSKA ODDAJCIE CZARNE SKRZYNKI" i "10.04.2010 - SMOLEŃSK - PAMIĘTAMY". POrobiło sie.

.... przeczytajcie, pomyslcie, zrozumiecie - nasz cieszyński "mendrzec" - znowu po właściwej stronie - jak to inteligent-samozwaniec.

niektórzy to naprawdę, musieli wychowywać się gdzieś daleko od ludzkości, a post jakiegoś stworzenia o nicku "bycza" powinien zostać skasowany przez redakcję. Swoją drogą za publiczne używanie słów wulgarnych obecnie grozi kara do 3000zł, bodajże.

Walnij se barana z efektem ! Jak POwcy szydzą, deptają i opluwają to nikt nie ma prawa zwrócić im uwagi bo zaraz odzywają sie obrońcy gejów, pedofilii i reszty dziadostwa. Zresztą wasza stra gadka, ze to PiSowcy piszą na PO jest ŚMIESZNA ! :) większość trzeźwo myślących ludzi jest przeciwko obłudnikom z PO.

wybiera się ludzi po to, żeby dobrze rządzili i dbali o ludzi, żeby nie budowali biedy. Jeżeli się nie umie wykazać taki delikwent, to to że miał 50% czy nawet więcej %, nie ma żadnego znaczenia i wcale w ten sposób się nie obraża wyborców. Wyborca wybierali lepsze zło bo nie było dobrych kandydatów w tych wyborach. Kaczyński to jest jedno wielkie nieporozumienie, Napieralski - myśli, że parę procent zyskał i już jest bogiem. Zobaczymy w tych wyborach ile dostanie. Ile człowiek potrzebuje, żeby zrozumiał że ma odejść?

że do nas przyjeżdża para prezydencka, cieszę się, obawiam się jednak, że przyjeżdża zbierać punkty dla PO. No cóż, może i tak, mnie to nie przeszkadza, bo tak nie oddam głosu na PO, ani ja, ani moja rodzina. Szkoda głosów na partię, która nie dba o zwykłych ludzi, tych którzy nie wiedzą jak koniec z końcem powiązać, którym brakuje na opłaty, emerytów i rencistów. Ludzi starych i zarazem biednych. PO produkuje biedę, takie jest moje odczucie. Sam głosowałem na nich, dając im szansę zrobienia czegoś dobrego dla zwykłych ludzi, tę szansę zaprzepaścili.

Piszący te bzdury o prezydencie i PO zapominają, że obrażają tym samym ponad 50 % wyborców. O czym to świadczy? Ano tym, że te obelgi piszą przeciwnicy, czyli stronnicy przeświętej partii PiS. Sami sobie wystawiają świadectwo tolerancji, dobroci dla innych i wychowania. Wyobraźmy sobie, że to oni dorwą się do władzy. Wtedy zacznie się - "kto nie z nami, ten przeciwko nam". Skąd my to znamy? Nic dodać, nic ująć.

Po co tu przyjeżdza ? Chyba nie po poparcie dla PEŁO bo przecież powszechnie wiadomo że powiat cieszyński to ostoja tych farbowanych komuchów

POpieram :) Tak trzymać !!! Duch w narodzie nie ginie ! Do Moskwy niech se jadą. Tam mają samych przyjaciół :) hehe

Ty też chyba widzisz tylko jedną stronę przeczytaj np wypowiedź podpisującego się jako bycza bardzo wiele mówi...

Szkoda że nie "załapie" się na wystawę , która kiedyś była na Rynku. Nazywała się" Twarze Bezpieki" . Może spośród wielu fotografii UBEKÓW znalazłaby zdjęcia swoich RODZICÓW

wprowadzić opłaty za wpisy może każdy "buc" by sie zastanowił co pisać. Cwaniakujecie przy klawiaturze bo was nie widać

szanown Państwo destruktorzy i narzekacze, przezwyciężając paskudną awersję do GW, przeczytajcie sobie w weekend-owym numerze artukuł Marka Beylina pt "Partie - ósmy pasażer Nostoromo" (i obczytajcie się, zaopatrujcie w wiedzę, doświadczenie...) - może pomoże to trochę w zaprzestaniu rzucania obraźliwych, niestosownych (do kogo ta mowa?...) słów, szczególnie, że dotyczy to Prezydenta RP - można (nawet trzeba...gdy potrzeba...) oczywiście być krytycznym - pozostaje jeszcze styl akcentowania swoich odmiennych poglądów i światopoglądu...

Twoja para jest już na szczęscie jak jedno piwo z Poznania

Dziekuję sympatykom PIS za wpisy byłem niezdecydowany na kogo głosować ale po przeczytaniu Waszych komentarzy wiem już napewno, że nie zagłosuję na PIS kiedyś oddałem na nich głos i zaczynam się za to wstydzić...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama