, poniedziałek 20 maja 2024
Sport na weekend: Puchar rozpoczęty
Walka o Puchar Beskidzkich Groni rozpocznie się już w najbliższą niedzielę. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Sport na weekend: Puchar rozpoczęty

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet rozgrywać się będą w hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, to jedno z głównych wydarzeń sportowych zbliżającego się weekendu. Co jeszcze wydarzy się w ciągu najbliższych dwóch dni? Sprawdźcie szczegóły wydarzeń sportowych.

19 stycznia

Akademickie Mistrzostwa Polski Futsalu Kobiet - półfinał B

Futsal charakteryzuje się dynamiczną i efektowną grą, dlatego przyciąga coraz więcej kibiców i staje się coraz bardziej popularną dyscypliną. Akademickie Mistrzostwa Polski są wyjątkowym turniejem, dzięki unikatowej akademickiej atmosferze, którą tworzą studenci z całej Polski. Przez kilka dni będzie można obserwować rozgrywki na wysokim poziomie oraz świetną zabawę młodych ludzi kochających sport. W piątek, 18 stycznia, w Hali Sportowej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz wHali Bowling&Squash rozpoczną się Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet. Zmagania w Cieszynie potrwają 3 dni. W niedzielę wyłonione zostaną drużyny, które uzyskają awans do finału ogólnopolskiego i w późniejszym czasie do Akademickich Mistrzostw Europy. Oprócz zmagań na boisku będzie czas na relaks, zabawę na wieczornym after party w Klubie Studenckim Panopticum. Szczegóły na www.cieszyn.pl.

20 stycznia

III Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej

XI kolejka III Amatorskiej Halowej Ligii Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 15.00.

Plan meczy:
15.00 "Ryl Bank" : "Bezimienni"
15.45 "ZWM Strumet": "Reszta Świata"
16.30 "Strumień 73" : "Żółto- czarni"
17.15 "Michalczyk Team" : "Gipsy Galicji"
"KS Marand" - pauza

Puchar Ośrodka Narciarskiego Dolina Leśnicy

Zmagania narciarskie na stokach w regionie praktycznie już się rozpoczęły. Zimowa aura ewidentnie sprzyja narciarskim szaleństwom. W niedzielę, 20 stycznia, w Dolinie Leśnicy odbędzie się rywalizacja o Puchar tamtejszego ośrodka. Zgłoszenia można dokonywać w dniu zawodów w biurze zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie mety, od godz.9.00-10.30. Szczegółowy plan godzinowy i organizacyjny znaleźć można na: www.czantoria.net.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama