, niedziela 14 sierpnia 2022
Na biegówki zboczami wzniesienia Mołczyn
Zawody zostaną rozegrane w Dzięgielowie 26 stycznia. Start indywidualny od godziny 13.00.  fot: Eryk StępieńDodaj do Facebook

Na biegówki zboczami wzniesienia Mołczyn

AK
Na biegówki zboczami wzniesienia Mołczyn

Zawody zostaną rozegrane w Dzięgielowie 26 stycznia. fot. E.S.

Wszystkich chętnych, tych z zacięciem sportowym i tych nieco wolniejszych, zapraszamy na Biegi Narciarskie o Puchar JERZEGO Techniką Klasyczną. Zawody zostaną rozegrane w Dzięgielowie 26 stycznia. Start indywidualny od godziny 13.00. Już dzisiaj można sprawdzić nie tylko granice swoich możliwości, ale również poznać trasę.

- Już dzisiaj zachęcamy do sprawdzenia swoich możliwości na malowniczych, profesjonalnie przygotowanych trasach biegowych poprowadzonych zboczami wzniesienia Mołczyn - mówi Eryk Stępień, jeden z organizatorów.

Więcej informacji znajdziemy wkrótce na stronie.

Wybierając się na biegówki, samochód można zostawić na parkingu powyżej sklepu ze sprzętem narciarskim "Jerzy Dzięgielów". Z parkingu powyżej sklepu do pasieki na Mołczynie można dostać się przygotowanym przez ratrak podejściem.

Opisywane obiekty oraz trasy są zaznaczone na poniższej mapce.


Pokaż Trasy biegowe w Dzięgielowie na większej mapie

.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

SUPER trasa! Prawie 5 km miłych podjazdów, zjazdów i ładnych widoków. Podziękowania dla "Jerzego" za pomysł i przygotowanie . Oby gmina znalazła w tym sens i troszkę pomogła. Takie działania mają sens!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama