, czwartek 20 czerwca 2024
XIII Rodzinne Spotkanie Świąteczne w Teatrze im. A. Mickiewicza
W tym roku widzowie zobaczą spektakl "Pójdźmy wszyscy do stajenki" (reż. Marie Míková) w wykonaniu aktorów polskiej sceny Bajka Teatru Cieszyńskiego z Czeskiego Cieszyna. fot: Malene Thyssen/Wikimedia CommonsDodaj do Facebook

XIII Rodzinne Spotkanie Świąteczne w Teatrze im. A. Mickiewicza

AK
Po raz trzynasty 26 grudnia o godz. 16.00 w teatrze cieszyńskim im. A. Mickiewicza odbędzie się Rodzinne Spotkanie Świąteczne.

- W 2000 roku jako organizatorzy szukaliśmy miejsca z klimatem, w którym mogłyby spotkać się wszystkie pokolenia, a Ślązacy w drugi dzień świąt zaprosić swoich gości i wspólnie wziąć udział w ciekawym programie-kolażu różnych form artystycznych z bożonarodzeniowym przesłaniem. I tak już od dwunastu lat świętujemy Boże Narodzenie w pięknym secesyjnym teatrze - mówi Bożena Giemza z Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.

W tym roku widzowie zobaczą spektakl "Pójdźmy wszyscy do stajenki" (reż. Marie Míková) w wykonaniu aktorów polskiej sceny Bajka Teatru Cieszyńskiego z Czeskiego Cieszyna. Przedstawienie pełne jest emocji i walki dobra ze złem, przynosząc proste opracowania znanych motywów biblijnych ludowego baroku. Wszystkie krótkie historyjki mają swe skromne napięcie i pointę, tak jak i cały program spotkania. W programie nie zabraknie także wspólnego kolędowania z zespołem CME, słowa ks. Leszka Czyża i specjalnych gości: Klauna Serduszka i Zespołu Dzwonków.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia na pół godziny przed Spotkaniem w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama