, niedziela 26 maja 2024
Wisła: Trwa Tydzień Kultury Beskidzkiej
Kolejne występy na Placu Hoffa i w amfiteatrze już w przyszły weekend - 1-2 sierpnia.  fot: Michał KuźmaDodaj do Facebook

Wisła: Trwa Tydzień Kultury Beskidzkiej

red.mat.pras.
Wisła: Trwa Tydzień Kultury Beskidzkiej


Wisła: Trwa Tydzień Kultury Beskidzkiej


Wisła: Trwa Tydzień Kultury Beskidzkiej

Warsztaty, występy na małej scenie, góralskie karaoke, otwarcie wystawy Daniela Franka i koncerty na deskach wiślańskiego amfiteatru - tak w skrócie wyglądał drugi dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Wiśle.

Niedziela, czyli drugi dzień TKB, upłynęła w Wiśle nie tylko pod znakiem koncertów w wiślańskim amfiteatrze - tam wystąpili: Żeńska Grupa Śpiewacza Steizbianki, Kapela Wróble, Kapela Fahla i zespół Tekla Klebetnica.
Niedziela to także kolejne warsztaty, piękne występy na małej scenie na Placu Hoffa, otwarcie wystawy "Tydzień Kultury Beskidzkiej okiem Daniela Franka" i premierowe góralskie karaoke.

Kolejne występy na Placu Hoffa i w amfiteatrze już w przyszły weekend - 1-2 sierpnia. Ale także w ciągu tygodnia czekają niezwykłe atrakcje. Cały czas trwa jarmark rękodzielnków na Placu Hoffa, 28, 29 i 30 lipca muzykę góralską będzie można usłyszeć w różnych miejscach Wisły - to w ramach projektu "Doliny pełne śpiywu".

W czwartek, 30 lipca o godz. 20:00 w Parku Kopczyńskiego odbędzie się z kolei Gawęda Góralska.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama