, czwartek 25 kwietnia 2024
Udany debiut Yass Festival w Cieszynie
Przez dwa intensywne i długie dni, na trzech specjalnie przygotowanych scenach wystąpiło kilkunastu znanych i lubianych artystów. fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Udany debiut Yass Festival w Cieszynie

ŁP
Udany debiut Yass Festival w Cieszynie


Udany debiut Yass Festival w Cieszynie


Udany debiut Yass Festival w Cieszynie

To był bardzo intensywny muzycznie weekend w Cieszynie! Stało się tak za sprawą Yass Festival, który odbył się na terenie Browaru Zamkowego w Cieszynie. Impreza cieszyła się zainteresowaniem zarówno mieszkańców Cieszyna, jak i fanów alternatywnej muzyki, którzy wysoko oceniali zarówno program, jak i miejsce, w którym nowa muzyczna impreza postanowiła zaprezentować swoją ideę. - Cieszyn ma nowy, (nie)zwykły festiwal muzyczny! - komentują organizatorzy Yass! Festivalu i zapraszają na przyszłoroczną edycję.

Przez dwa intensywne i długie dni, na trzech specjalnie przygotowanych scenach wystąpiło kilkunastu znanych i lubianych artystów, a wśród nich: Aiko, Brodka, Kwiat Jabłoni, PRO8L3M, Rizi, Tymon Tymański, Daria Zawiałow, Król, NOON, Święty Bass, Undadasea i Wczasy. Zainteresowanie było spore, o czym świadczy fakt, iż na pierwszy dzień festiwalu wyprzedane zostały wszystkie dostępne bilety, a ich sprzedaż zakończyła się jeszcze nim ruszyło muzyczne święto. Uczestników z pewnością skusił zarówno bogaty i ambitny program, jak i miejsce, w którym się odbywał się Yass Festival. Przestrzenie Browaru Zamkowego w Cieszynie sprawdziły się bowiem wspaniale na tego typu imprezę, ukazując ich dodatkowy potencjał. Pozytywnie zaskoczyło rozstawienie trzech festiwalowych scen, stref gastronomicznych, rozrywkowych oraz miejsc odpoczynku. Dopisała także pogoda, która uzupełniła zakrojone na szeroką skalę przygotowania do cieszyńskiego slow festiwalu.

- Nowy dzień przywitał Cieszyn, słońce powoli przechadza się nad miastem, zanosi się na kolejną, leniwą niedzielę. Niby wszystko jest jak zawsze, jak zwykle - ale jednak, coś się zmieniło... Cieszyn ma nowy, (nie)zwykły festiwal muzyczny! Mogło być nic, a jest wszystko, jak śpiewali wczoraj Kasia i Jacek - wszystko dzięki Wam! To Wy jesteście YASS! Dziękujemy za cudowny czas to był zaszczyt spędzić z Wami ten weekend - komentowali dzień po zakończeniu Yass Festivalu jego organizatorzy, którzy już teraz zapowiedzieli przyszłoroczną edycję, która według ich planów miałaby się odbyć w dniach 9-10 września 2022!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama