, piątek 23 luty 2024
Trwa odliczanie do Yass! Festival! Darmowe koncerty zapraszają do udziału w festiwalu!
Muzyczny wstęp do Yass! Festival rozpoczął się w minioną sobotę, koncertem na parkingu Galeri Stela, gdzie wystąpił duet Chłodno.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Trwa odliczanie do Yass! Festival! Darmowe koncerty zapraszają do udziału w festiwalu!

REDAKCJA
Do Yass! Festiwalu pozostało już kilka dni! Żeby wprowadzić uczestników muzycznego projektu w odpowiedni nastrój, w najbliższych dniach w kawiarni Kamerlik w Czeskim Cieszynie, a także Tramwaj Cafe oraz Presso w Cieszynie odbędą się darmowe koncerty, które mają być muzycznym przystawką do koncertów i wydarzeń, które 10 i 11 września odbywać się będą na terenie cieszyńskiego browaru. Pierwszy koncert już we wtorek, kolejne w środę i czwartek!

Muzyczny wstęp do Yass! Festival rozpoczął się w minioną sobotę, koncertem na parkingu Galeri Stela, gdzie wystąpił duet Chłodno. Nietypowe jak na koncert miejsce okazało się ciekawym pomysłem, który przypadł do gustu uczestnikom oraz przypadkowym klientom cieszyńskiego centrum handlowego, którzy skuszeni dźwiękami dobiegającymi z podziemnego parkingu z ciekawością zaglądali na muzyczną zapowiedź Yass! Festival.

Wtorek, 7 września: YASS! WEEK: sskjegg | Kamerlik (CZ)

Po koncercie w Galerii Stela, teraz czas na trzy kawiarnie. W ramach pierwszego koncertu, który odbędzie się w kawiarni Kamerlik w Czeskim Cieszynie wystąpi SSKJEGG. Za enigmatycznym zlepkiem liter kryją się Sabina Broda oraz Korneliusz Flisiak. Unikatowy wokal i niesamowita wrażliwość pozwala sądzić, że zespół jest wschodzącą gwiazdą, którego talent już dostrzeżono w popularnej wytwórni Kayax. Koncert w Kamerliku odbędzie się we wtorek, 7 września o godz. 19:00.

Środa, 8 września: YASS! WEEK: Riffertone | Tramwaj Cafe

W środę koncert zapowiadający Yass! Festival odbędzie się w kawiarni Tramwaj Cafe! Tym razem wystąpi duet RIFFERTONE, który występował na jednej scenie z Anią Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w projekcie Tribute to Michael Jackson Symfonicznie. Również tutaj koncert będzie bezpłatny, a jego początek przewidziany jest na godz. 18:00.

Czwartek, 8 września: YASS! WEEK: Koziguar | Presso

Ostatni koncert odbędzie się w kawiarni Presso, gdzie wystąpi Koziguar, a więc elektroniczny duet prosto z Katowic. Twórczość duetu to muzyka elektroniczna wędrująca pomiędzy housem, synthpopem i muzyką klubową z silnym przywiązaniem do klasycznej “piosenkowej” formy utworów. Początek koncertu o godz. 18:00, wstęp wolny!

Przypomnijmy, Yass! Festival odbędzie się dniach 10-11 września odbędzie się na terenie Browaru Zamkowego w Cieszynie. Na trzech specjalnie przygotowanych scenach wystąpi kilkunastu znanych i lubianych artystów, wśród nich: Aiko, Brodka, Kwiat Jabłoni, PRO8L3M, Rizi, Tymon Tymański, Daria Zawiałow, Król, NOON, Święty Bass, Undadasea i Wczasy. Na terenie Browaru powstaną również: Targ Nocny, Strefa Food Trucków, Strefa Chillout i wiele ciekawych atrakcji.

Więcej informacji, można znaleźć na stronie www.yass.pl oraz na facebooku festiwalu. Bilety do nabycia on-line na stronie www.yass.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ilość ograniczona.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama