, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Lady Robin Hood i 42 tys. zł dla Fundacji Drachma
Całkowity dochód ze spektaklu "Lady Robin Hood" został przeznaczony na zakup sprzętu dla osób niepełnosprawnych. fot: Mat. pras.Dodaj do Facebook

Lady Robin Hood i 42 tys. zł dla Fundacji Drachma

KK, mat. pras.
Kolejny raz samorządowcy, politycy i biznesmeni wystawili spektakl charytatywny, tym razem bajkę "Lady Robin Hood". Całkowity dochód trafił do Fundacji Drachma z Bielska-Białej i przeznaczony zostanie na zakup sprzętu dla osób niepełnosprawnych. 

Spektakl z udziałem osób publicznych zorganizowany został po raz czwarty. Co roku przedstawiana jest inna bajka. Każdy spektakl cieszy się popularnością publiczności. W tym roku wystawiono "Lady Robin Hood". Premiera miała miejsce 11 grudnia. Odbyły się 2 spektakle, podczas których zebrano 42 tys. zł.

W sztuce zagrali samorządowcy ze Śląska Cieszyńskiego. Anna Grygierek, burmistrz Strumienia, zaangażowała się po raz trzeci. W tym roku wcieliła się w postać matki Denisa. - Cieszę się że miałam okazję po raz kolejny wziąć udział w tak szczytnej i ciekawej inicjatywie - wyznała.

W bajce zobaczyć można było także burmistrz Skoczowa Janinę Żagan i radną powiatową Beatę Macurę. 

Duże zainteresowanie spektaklem sprawiło, że bajkę ponownie zobaczyć będzie można 22 stycznia 2012 roku o godzinie 17.00. Bilety można kupić w kasie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 1).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama