, niedziela 26 maja 2024
Cieszyn: Dni Noszaka - nowe święto miasta?
Spotkanie z mieszczanami na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie. fot: gazetacodzienna.pl



Dodaj do Facebook

Cieszyn: Dni Noszaka - nowe święto miasta?

REDAKCJA
Cieszyn: Dni Noszaka - nowe święto miasta?

W inauguracji wielkiego świętowania w Cieszynie uczestniczył także mistrz świata UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz.


Cieszyn: Dni Noszaka - nowe święto miasta?

W programie imprezy znalazła się także wystawa poświęcona historii cieszyńskich rodów.

Historycznym pochodem, a także spotkaniem mieszczan na Wzgórzu Zamkowym oraz wystrzałem z armaty rozpoczęły się Dni Noszaka w Cieszynie. Impreza o charakterze historyczno-biesiadnym odbywa się terenie cieszyńskiego Browaru, a w programie m.in. inscenizacje, wystawa poświęcona historii cieszyńskich rodów, biesiady, koncerty oraz bieg drużynowy z lektyką o Puchar Księcia Przemysława I Noszaka. To wszystko przez trzy dni święta, które swoim rozmachem przypomina święto miasta.

Program Dni Noszaka w całości dostępny jest tutaj. Nie trudno zauważyć, iż organizatorzy nowej imprezy zadbali o możliwe szeroką grupę zainteresowanych udziałem w święcie Księcia Przemysława I Noszaka.

W inauguracji wielkiego świętowania w Cieszynie uczestniczył także mistrz świata UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz, który kilka tygodni temu został ambasadorem piwa Noszak, podpisując kontrakt na mocy którego jego wizerunek jest wykorzystywany przez cieszyński browar w działaniach marketingowych pod hasłem „Witaj Książę!”.

Trzydniowe święto swoim rozmachem przypomina święto miasta. Drobne elementy, które towarzyszą organizacji imprezy z pewnością sprawią, że popularność i rozpoznawalność Browaru Zamkowego Cieszyn, który w okresie największego lock down'u zmienił swojego właściciela, z pewnością wzrośnie. Podobnie jak sympatia samych mieszkańców Cieszyna, którzy z nadzieją patrzą na plany rozwojowe cieszyńskiego browaru.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama