, środa 24 lipca 2024
Śmierć nastolatków: Sekcja zwłok nie przyniosła rozstrzygnięcia
Na miejscu zabójstwa znaleziono narzędzie zbrodni. Funkcjonariusze sprawdzają pozostawiane na nim odciski palców. fot: ARCDodaj do Facebook

Śmierć nastolatków: Sekcja zwłok nie przyniosła rozstrzygnięcia

MMT, INTERIA.PL
Sekcja zwłok nie rozstrzygnęła, czy do śmierci dwojga młodych osób, 16-letniej Justyny S. i 19-letniego Tomasza W., których ciała odnaleziono na klatce schodowej w kamienicy na cieszyńskim rynku, doszło przy udziale osób trzecich.
- Nadal zakładamy dwie wersje - mówi Mariusz Lampart z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie. Według pierwszej, do zabójstwa doszło z udziałem osób trzecich, według drugiej - bez udziału osób trzecich. W takim wypadku przyjmuje się dwa warianty: albo jedna z osób zamordowała drugą, a następnie się zabiła, albo obie osoby popełniły samobójstwo. - Podwójne samobójstwo jest mało prawdopodobne, ale nie wykluczamy takiej wersji wydarzeń - ocenia Lampart.

Na miejscu zabójstwa znaleziono narzędzie zbrodni. Funkcjonariusze sprawdzają pozostawiane na nim odciski palców. Sekcja zwłok wykazała jednak, że nie wszystkie rany na ciałach nastolatków pasują do jego ostrza.

Kolejne badania wyjaśnią, czy ciosy były zadawane jeszcze innym narzędziem. Prokuratorzy analizują także nagrania z zainstalowanego monitoringu na rynku w Cieszynie.

Nadal także nie wiadomo, czy młodzi ludzie znajdowali się pod wpływem środków odurzających. - To będzie tematem osobnych badań - mówi cieszyński prokurator. - Wyniki powinniśmy uzyskać w ciągu kilku dni.

Nie potwierdziły się również informacje niektórych mediów, jakoby dziewczyna była w ciąży.

Mariusz Lampart zapytany, czy miał do czynienia z podobną sprawą, przyznaje, że tak. - Wtedy chłopak zamordował dziewczynę, a następnie się powiesił - mówi.
Komentarze: (13)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

obawiam sie ze tej sprawy tak szbko nie wyjasni nasza policja...

z tej kamienicy jest tylko jedno wyjście!!! A plotki o ciąży i patologii rzekomej wzięły się stąd ze parę osób chyba delikatnie mówiąc pomyliło sobie rodziny mieszkające w tamtej kamienicy

Ten zasrany monitoring jest przeciez do sprawdzenia w ciągu paru godzin ale chyba nie w Cieszynie.Nogdyby tak coś stało się na jakiejś plebani,to byłby RUCH.

Bardzo Was proszę uszanujcie Rodziny ,przyjaciół i piszcie rzeczy które mogą zranić uczucia ich .Niech spoczywają w pokoju !

Likwidujemy Przedszkola, likwidujemy Szkoły. Samorządy miast wspierać rozwój lokalnych społeczności stały się grabarzmi poprawnego wychowania. Nie ma na nic kasy. Kasa traci się najczęściej na nieprzemyślanym oszczędzaniu. Ciekawe czy ktoś prowadzi statystykę samobójstw (zabójstw) związanych z nieradzeniem sobie z tym najszczęśliwszym (podobno) ze światów. Ciekawe czy interesuje się tym Kościół. Czy zatem jest już "Czas na odważne decyzje", czy też to kolejne wołanie nawiedzonego oszołoma co sam zapomniał czem szkodził Rzeczpospolitej i jej obywatelom.

No cisza w komentarzach bo to tragedia mlodych ludzi a mlodzi tak jak Mariolka tez maja traumatyczne przezycia i o maly wlos ...., Może wielu mlodych dyskutantow sie zastanowi i cos w swoim zyciu zmieni na lepsze !!!! Ja nie moralizuje ale chcialbym mlodych ustrzec od takich tragedii a zycie codzienne jest coraz gorsze i bardziej radykalne i stąd te ekstremalne zachowania . Przejmujemy zachodnia frustracje bezsensu zycia i szkoda ze panstwo nam nie pomaga a jeszcze doluje ! Mysle ze niestety te zjawiska bedą corz częstrze i jest to bardzo smutne !!!!!!!!

dokładnie... zgadzam się z nieznajomą. Przecież sprawca mógł uciec drugą stroną, więc przypuszczam, że monitoring niczego nie wykaże.
Cóż, jestem ciekawy rozwiązania sprawy.

gdzie ci dobrzy znajomi, przyjaciele, kumple co rozpowiadali plotki, że dziewczyna była w ciąży?

wow powinnas isc do tvn zeby nakrecili z toba kolejny sezon dedektywi!!

wszelkich i wszelakich

Nie bylo tylko jedno wyjscie z tej kamienicy...
Sprawca mogl wyjsc z drugiej strony ... nie od rynku

ale jaka cisza w komentarzach; proszę państwa - nie poznaję towarzystwa

WOW! Gazetacodzienna tym razem jest szybsza z info niz ox. Brawo!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama