, wtorek 23 kwietnia 2024
Przyczynę śmierci nastolatków w Cieszynie wykaże sekcja
- Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji - powiedział rzecznik cieszyńskiej policji Rafał Domagała. fot. Jakub Marcjasz Dodaj do Facebook

Przyczynę śmierci nastolatków w Cieszynie wykaże sekcja

INTERIA.PL
Na ciałach dwojga młodych osób znalezionych w Cieszynie są rany kłute, ale przyczynę ich śmierci ustalą biegli podczas sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w poniedziałek w Katowicach - podał cieszyński Prokurator Rejonowy Mariusz Lampart.
Zwłoki 16-latki z Cieszyna i 19-latka z Jastrzębia Zdroju, leżące w kałuży krwi, znaleźli w czwartek po południu w korytarzu kamienicy na rynku w Cieszynie tamtejsi mieszkańcy. Wcześniej słyszeli krzyki.

- Postępowanie toczy się w sprawie, a nie przeciwko komuś. Nadal zakładamy dwie wersje: pierwszą, która zakłada udział osób trzecich, i drugą, która to wyklucza - powiedział Lampart.

Śledczy badają sprawę. Rodziny ofiar zostały otoczone opieką psychologiczną. Trwają przesłuchania. - Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji - powiedział rzecznik cieszyńskiej policji Rafał Domagała.

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych od osób związanych ze śledztwem wynika, że dziewczyna broniła się przed napastnikiem. Wiadomo też, że obie ofiary się znały. 16-latka mieszkała w kamienicy przy rynku.
Komentarze: (16)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Tak to jest bo może jednak niesą tak uperdliwi jak ty i wiedzą , że jest brak miejsc parkingowych na osiedlach.

Jak to jest ? Straż miejska przejeżdżając koło kilkunastu nieprawidłowo (na zakazie) zaparkowanych aut na osiedlu nie reaguje a mają do tego PRAWO ! Musza miec zgłoszenie wykroczenia ? Dlaczego nie reagują odpowiednio do sytuacji ? Dlaczego nie wykonują swojej pracy jak należy ? Prosze o odpowiedz.

Tak będzie zawsze dopóki sprawy bezpieczeństwa obywateli będą traktowane przez władze państwa jako mało istony problem. Oszczędzanie tam gdzie powinno się angażować więcej środków i mnożenie do granic absurdu stanowisk w administracji państwa do dzisiejszy obraz rządów koalicji i samorządów zdominowanych przez tę koalicję.
ZERO TOLERANCJI dla nawet najmniejszych wykroczeń. Policja niechaj patroluje a nie urzęduje.
Przede wszystkim powszechny front walki z korupcją, ciągłym załatwianiem spraw kolesiom przez kolesiów i odrzucenie hasła że wszystko się samo ureguluje pozwoli na ukrócenie bandytyzmu w Polsce.

Straż miejska powinna mieć to na monitoringu przecież.

komendant straży miejskiej i komendant policji zdawali raport o bezpieczeństwie miasta. Wg nich nie jest źle. A wg mnie Cieszyn staje się nie dość, ze dziurą to jeszcze i niebezpiecznym grajdołem.

Pogieło Cie ?! Jak by sie ta tragedia wydazyla w nocy to byloby OK ? Co za roznica: bialy dzien czy czarna noc ?! Tragedia jest tak samo powalajaca. Wierze w policje - jesli byly osoby trzecie to zlapac k...y i pod topor !!!

Cieszyńska Policja jest mierna, ma małe szanse na znalezienie sprawców. Szkoda że śledztwo nie prowadzi ktos inny.

Ja ich znałem.

Spoczywajcie w spokoju ; ( [*]

O, jaki nowoczesny się tu znalazł...nowoczesny, a gdzie tolerancja?

modlitwa im teraz pomoze jak um...... kadzidlo!

co jaka modlitwa co to jest obudzcie się ludzie średniowiecza!!!!!!!!

Straszne,że taka tragedia wydarzyła się w biały dzień.Przecież straż miejska właśnie popołudniami uwielbia jeździć dookoła rynku.Teraz mają monitoring i jest jeszcze gorzej.Panowie strażnicy miejscy-nie wystarczy patrzeć w monitor ale trzeba też działać.

O tej samej godzinie w sali ratusza, komendant straży miejskiej i komendant policji zdawali raport o bezpieczeństwie miasta. Wg nich nie jest źle. A wg mnie Cieszyn staje się nie dość, ze dziurą to jeszcze i niebezpiecznym grajdołem.

Jaka modlitwa pomoże?W czym pomoże.?

prawie rok od znalezienia "małego Jasia". Oby tylko policja miała więcej "szczęścia" w ustaleniu co naprawdę się wydarzyło.

Straszne wiadomosci znowu nasze piękne miasto ma taką niechlubną wiadomość.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.Im pomoże już tylko modlitwa.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama