, piątek 31 marca 2023
Przed sądem stanie kobieta, która udusiła męża, bo uśpił ich kota
Kobieta odpowie za swoje czyny przed sądem. fot. A. Slezok /REPORTER Dodaj do Facebook

Przed sądem stanie kobieta, która udusiła męża, bo uśpił ich kota

PAP/INTERIA.PL
Kobieta, która udusiła męża za to, że uśpił chorego kota, stanie przed bielskim sądem okręgowym. Prokuratura Rejonowa w Cieszynie skierowała w tej sprawie akt oskarżenia. Kobiecie grozi dożywocie - podała w poniedziałek bielska prokuratura okręgowa.
Para pobrała się 24 lata temu. Kobieta była wówczas wdową z trójką dzieci. Ich pożycie od początku nie układało się za dobrze. Awantury prowokowała żona. W trakcie jednej z kłótni uderzyła męża butelką, co skończyło się dłuższym pobytem w szpitalu. Mężczyzna został pobity jeszcze dwukrotnie.

Kobieta odpowiadała już przed sądem za maltretowanie męża. W 2006 roku została skazana na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Mężczyzna chciał wówczas się rozwieść, ale ostatecznie wycofał wniosek.

W lipcu 2010 roku małżonkowie pokłócili się o kota. Punktem spornym okazała się decyzja męża o uśpieniu zwierzęcia, który był ciężko chory.

Podjął ją, gdy kobieta była na wczasach. Po powrocie małżonka groziła ofierze pozbawieniem życia. Przestraszony mąż uciekł z domu. Wrócił nocą. Wówczas kobieta zaatakowała go i udusiła.

Oskarżona nie przyznała się do winy. Twierdzi, że mąż nagle upadł na podłogę i przestał oddychać.
Komentarze: (13)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

co to za mamlas co go baba biła?

Ten gość przeżył przy niej piekło na ziemi przez 24 lata małżeństwa i zapłacił za to wysoką cenę. Szkoda biednego pana T. :(

biedny ten pan i biedna ta kocina.

baba to nie człowiek, to stworzenie Boże powstałe z człowieka dla przyjemności człowieka- po co ją sądzić ja to zrobie dla przykładu,,,,

@Eliza- powaznie?!

Nie wiecie jak to było to nie piszcie!!!Ta kobieta była okropna biedny ten an schorowany Pan,a Ona go wiecznie biła tylko na jego kasie jej zależało była dużo młodsza od niego i jeszcze sie nie przyznaje do winy.nie wiem jak moga byc tak okropni ludzie zeby zabijac....Dożywocie sie jej nalezy!

to wszystko tutaj jest jakieś nienormalne,co to za facet który boi się kobiety,ale może te uśmiercenie kota to była jakaś jego zemsta ,a co kocina komu zawinił.Ta kobieta to chyba strasznie go zdominowała!

Może była tak brzydka jak Ty i nie chciała aby mąż był od niej ładniejszy.

Do hgf. Jeśli chłop od tej hetery był takim chamem jak ty "hgf" to nie dziwota, że go prała po gębie.

Widzisz Elizo. Tak się to kończy, gdy chłopy nie trzymają takie wredne baby jak Ty, krótko za mordę. Przy czym określenie morda nie użyłem przypadkowo

Cieszyn - kryminalna stolica Polski!

Chyba wstrętny chłop. Też bym go udusiła. Na pewno nie podobało mu się, że kocurek leży obok niego na kanapie i kobieta poświęca mu więcej czasu. Faceci są często zazdrośni nie tylko o zwierzęta, ale nawet dzieci, którym kobiety poświęcają sporą część swej uwagi. Poza tym skoro go udusiła to musiał jej nieźle zaleźć pod skórę, a sprawa z kotem przeważyła szalę goryczy.

a to wstretny babsztyl

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama