, czwartek 18 kwietnia 2024
Poszukiwani świadkowie wypadku
Policja poszukuje świadków potrącenia. fot. mat. pras. Dodaj do Facebook

Poszukiwani świadkowie wypadku

KK, KPP Cieszyn
Cieszyńska policja poszukuje świadków zdarzenia do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Korfantego. Na przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego 11 lipca około godziny 10.00 w Cieszynie.

- Na przejściu dla pieszych na ulicy Korfantego, na wysokości ścieżki prowadzącej do dworca PKP, doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy Audi 80. W wyniku wypadku pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala - informuje mł. asp. Rafał Domagała, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie i dodaje: - Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu.

Świadkowie  proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziałem Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie - (33) 8549528
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak dowiadujemy się z dobrze poinformowanych źródeł (więc juz wiemy, że na pewno nie od Policji) to nie było Audi, tylko stary Ford Mondeo kombi. Jeden 70-latek przejechał drugiego. Świadków było kilkudziesięciu, cieszyńska policja będzie ich szukać pewnie pięć lat minimum...

a okoliczna ludność wali na nie na ślepo wprost z chodnika jak stado gnu przeprawiające się przez rzekę pełną krokodyli w parku Serengetti.

Rozumiem że od 11 do 21 świadkowie byli zbędni..?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama