, wtorek 5 marca 2024
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/betagc/public_html/sites/default/modules/cck/content.module on line 1284.
Osiem lat wiezienia za śmierć dziecka, wyrok nie jest prawomocny
8 lat więzienia, taką karę otrzymała kobieta, która w Istebnej udusiła swoją córkę. fot: ARCDodaj do Facebook

Osiem lat wiezienia za śmierć dziecka, wyrok nie jest prawomocny

PAP/INTERIA.PL

Komentarze: ()    Zobacz opinię czytelników (10)    Dodaj opinie
Na osiem lat więzienia skazał we wtorek, 21 lutego, bielski sąd okręgowy 30-letnią kobietę, która udusiła 4-letnią córkę. Wyrok jest nieprawomocny.

Rzecznik bielskiego sądu, Jarosław Sablik, powiedział, że przy określaniu wysokości kary sędziowie wzięli pod uwagę opinię biegłych, zdaniem których kobieta w chwili popełnienia zbrodni miała w znacznym stopniu ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia czynu i kierowania swoim postępowaniem.

Przypomnijmy, tragedia wydarzyła się wiosną ubiegłego roku w jednym z domów w Istebnej. 30-latka mieszkała tam z córką, rodzicami i rodzeństwem. Samotnie wychowywała dziecko. 28 kwietnia wcześnie rano powiadomiła telefonicznie policjantów, że udusiła córkę. Podjęła też nieudaną próbę samobójczą. Zespół reanimacyjny, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon dziecka.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama