, poniedziałek 26 luty 2024
Cieszyńscy policjanci uratowali kobietę z pożaru. Była pijana
Policjanci uratowali pijaną kobietę z pożaru. fot. ARC Dodaj do Facebook

Cieszyńscy policjanci uratowali kobietę z pożaru. Była pijana

JM, KPP CIESZYN
Policjanci uratowali kobietę z jednego z cieszyńskich mieszkań, w którym wybuchł pożar. 59-latka miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 lipca, około godz. 20.00 na jednym z osiedli przy ul. Moniuszki w Cieszynie.

- Na miejsce dyżurny natychmiast skierował wszystkie patrole. Pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli policjanci z cieszyńskiej "patrolówki" - opowiada mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Funkcjonariusze widząc wydobywający się z mieszkania dym oraz mając informację o tym, że może w nim przebywać właścicielka, podjęli decyzję o wyważeniu drzwi i wejściu do środka. W pokoju obok kuchni, gdzie na włączonej kuchence gazowej pozostawiony został garnek, znaleźli 59-letnią kobietę, która leżała w łóżku.

Kobieta, z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla, została przewieziona do szpitala. Stamtąd, po lekarskiej diagnozie, że nic jej nie dolega, zaś do izby wytrzeźwień. W jej organizmie stwierdzono ponad 2 promile alkoholu.
Komentarze: (9)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

przy ul. Moniuszki mamy tylko jedno osiedle; nieważne...

Znam kilku nawróconych "abstynentów".Są gorsi od niejednego pożaru...

Partia Oszustów, aleś wymyślił...arena polityczna działa na ciebie, jak używka...

głupie pytanie...widać, że znasz tą osobę

Taaak, pożar ugasili też policjanci, pomocy medycznej i transport do szpitala też policjanci ;) Jakaż jednostronność - ktoś chce sie przylizać stróżom prawa ? :)

Ale na pewno była z Partii Oszustów

czy warto ratować typową alkoholiczkę? Następnym razem może zrobić krzywdę, ale nie sobie... Nie wierzę bowiem, ze nastąpi u niej przemienienie w abstynenta - to choroba... a ona nie chce jej leczyć!

gdy się nadużywa, zdarza się igrać z losem...

Chrzanicie od rzeczy. Nie jestem i nigdy nie byłem alkoholikiem. Kiedyś kilka lat temu po imprezie zjadłem sobie w nocy jajecznicę, a że chciałem aby z patelni łatwiej szło zmyć brud zostawiłem na gazie zalaną wodą z płynem do mycia aby się tłuszcz z brudem odkleił. Pech w tym, że mnie znużyło i obudziłem się jak już miałem pełno dymu w domu. Gdyby było to w dzień akcja byłaby podobna czy można mnie zatem nazywać alkoholikiem? Na miejscu tej Pani sprawę skierowałbym do sądu cywilnego, bo jakim prawem z domu wiozą mnie na izbę?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama