, środa 1 luty 2023
Cieszyn: Pożar mieszkania w kamienicy. 3 osoby w szpitalu
Płonęło mieszkanie w Cieszynie. Konieczna była ewakuacja mieszkańców kamienicy.  fot: ARCDodaj do Facebook

Cieszyn: Pożar mieszkania w kamienicy. 3 osoby w szpitalu

KK
W Cieszynie na ulicy Poniatowskiego w jednym z mieszkań wybuchł pożar. Konieczna była ewakuacja 14 mieszkańców kamienicy. 3 osoby obecnie przebywają w szpitalu, w tym 2 policjantów. Pożar już ugaszono.

Do zdarzenia doszło o godzinie 16.00. Płonęło mieszkanie w kamienicy przy ulicy Poniatowskiego w Cieszynie. Na miejscu natychmiast zjawili się policjanci z pobliskiego komisariatu i ci wezwani z patrolu, w sumie 8 funkcjonariuszy. - Policjanci przeprowadzili ewakuację mieszkańców kamienicy, z 7 mieszkań wyprowadzono w sumie 14 osób - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Nim na miejscu pojawili się strażacy, policjanci, w sumie 8 funkcjonariuszy z dwóch wydziałów: kryminalnego i prewencji, zapewnili bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom kamienicy. - Funkcjonariusze mieli trudności z dostaniem się do mieszkania, w którym wybuchł pożar. Udało im się wejść od strony balkonu. Wyłamali rolety i przez okno wyciągnęli, znajdującego się tam, mężczyznę. Nim przyjechała straż odcięli także prąd i zakręcili zawory gazowe - relacjonuje Domagała.

Mężczyznę, którego wyciągnięto z płonącego mieszkania, jak i dwóch policjantów, przewieziono do szpitala. - Jeden z policjantów ma uraz ręki, drugi oznaki podtrucia dymem - wyjaśnia rzecznik.

Obecna straż pożarna zakończyła już akcję gaśniczą. Na miejscu trwają oględziny. Postępowanie policyjne wyjaśni przyczyny zdarzenia.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dziwne to jakieś. Jeżeli można na kogoś wylać kubełek pomyj w internecie to ok. 10 wpisów. Ponarzekać na ceny- 5 wpisów. Poużywać sobie na kimkolwiek- podobnie. Ale pochwalić coś lub kogoś -o nie. Z pewnością klawiatura parzy a chwalenie jest całkowicie passe. Panowie Policjanci- uznanie dla Waszego zaangażowania /choć pewno niektórzy powiedzą że to Wasz obowiązek/

szacun dla dzielnych policmenow

Brawa dla Funkcjonariuszy. W takiej akcji słowo służba nabiera szczególnego wyrazu.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama