, niedziela 14 sierpnia 2022
Trzy dni z teatrem podczas corocznych UST w Ustroniu
USTA to cykliczna impreza, podczas której każdy może znaleźć coś dla siebie. fot: Barbara ŚliżDodaj do Facebook

Trzy dni z teatrem podczas corocznych UST w Ustroniu

Trzy dni z teatrem podczas corocznych UST w Ustroniu

"Pomysł na morderstwo" będzie można zobaczyć w sobotę w Ustroniu. fot. Kateřina Czerná

W tym roku Miejski Dom Kultury "Prażakówka" zaprasza na 14 edycję Ustrońskich Spotkań Teatralnych. Podczas trzech dni z teatrem publiczność będzie miała okazję zobaczyć Grupę Rafała Kmity, Katarzynę Żak i aktorów Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego. Mamy dla was podwójny karnet na to wydarzenie.

Pierwsze Ustrońskie Spotkania Teatralne odbywały się w ustrońskim muzeum, z czasem jednak, impreza zyskała coraz większą publiczność, dlatego spotkania przeniesione zostały do "Prażakówki".

Podczas trzynastu edycji przez Ustroń przewinęło się wiele sławnych nazwisk. Dość wspomnieć, że pierwszą gwiazdą UST był Jerzy Zelnik, w ubiegłym roku publiczność miała okazję zobaczyć na żywo Witolda Pyrkosza czy Tomasza Mędrzaka. W tym roku z kolei w Ustroniu wystąpi Grupa Rafała Kmity oraz Katarzyna Żak. Na scenie "Prażakówki" pojawią się także aktorzy Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego.

USTA to cykliczna impreza, podczas której każdy może znaleźć coś dla siebie. W tym roku będzie i spektakl muzyczny, małżeńska komedia pomyłek i niezwykle intrygująca komedia kryminalna.

Pierwsze spotkanie z teatrem odbędzie się już dzisiaj o godz. 18.00. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program UST.

Program UST:

15 marca "Wszyscyśmy z jednego szynela" godz. 18.00
16 marca Spektakle Laureatów Miejskiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych godz. 10.00
16 marca "Czterdziestka w opałach" godz. 18.00
17 marca "Pomysł na morderstwo" godz. 18.00

Cena biletu na poszczególne spektakle wynosi 30 zł. Do nabycia są również karnety na wszystkie spektakle w cenie 80 zł. Bilety można rezerwować oraz zakupić w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" (ul. Daszyńskiego 28) oraz w Miejskiej Informacji turystycznej (Rynek).

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójny karnet na XIV Ustrońskie Spotkania Teatralne. Nagrodę ufundował Miejski Dom Kultury "Prażakówka".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Proszę podać tytuły spektakli, które można było zobaczyć podczas XIII UST.

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Karnety będą do odebrania w kasie MDK "Prażakówka" przed rozpoczęciem spektaklów.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone, zostaną poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama