, piątek 21 czerwca 2024
Ośmioro, ośmiorga, ośmiorgu w Cieszynie
Program "Aktorem w płot" swoją cieszyńską premierę będzie miał 28 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza. fot: Anna Majer photographyDodaj do Facebook

Ośmioro, ośmiorga, ośmiorgu w Cieszynie

SM
Już tylko kilka dni dzieli nas od występu kabaretów Hrabi i Jurki w Cieszynie. Dla naszych Czytelników mamy jeszcze jedną okazję by zdobyć podwójne zaproszenie na sobotni występ, który odbędzie się w teatrze im. Adama Mickiewicza.

Ośmioro, ośmiorga, ośmiorgu czyli dwie kobiety oraz sześciu mężczyzn, pod takim hasłem swój występ zapowiadają członkowie kabaretu Hrabi oraz Jurki, którzy na scenie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie pojawią się m.in. jako Groucho Marx, Charlie Chaplin oraz Marylin Monroe. W ramach wspólnego programu, znani i lubiani kabareciarze zaprezentują widzom również szkołę pocałunku i odchudzania, trzaskanie się po buzi oraz monodram z pluszakiem. A to oczywiście nie wszystko, gdyż zarówno kabaret Hrabi, jak i kabaret Jurki znane są z niezwykle żywego kontaktu z publicznością, która wielokrotnie ma wpływ na dalszy przebieg występu.

Program "Aktorem w płot" w wykonaniu Kabaretu Hrabi oraz Kabaretu Jurki, zaprezentowany zostanie cieszyńskiej publiczności w sobotę, 28 lutego o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie: 45 zł, 55 zł, 65 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.kupbilecik.pl.

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretów do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na występ kabaretów Hrabi i Jurki, które odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godz. 17.00.

UWAGA! KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywają się reprezentantki płci pięknej w kabaretach Hrabi i Jurki?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

28 lutego to jest sobota a nie piątek :)

dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd :) już poprawione!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama