, czwartek 29 września 2022
Jerzy Połomski wystąpi w Cieszynie z okazji Dnia Matki
W oczekiwaniu na przyjazd Jerzego Połomskiego do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Jerzy Połomski wystąpi w Cieszynie z okazji Dnia Matki

SM
Jerzy Połomski, czyli niezmiennie popularny i uwielbiany przez publiczność artysta estradowy wystąpi w połowie maja w Cieszynie. Koncert odbędzie się w teatrze im. Adama Mickiewicza. Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten koncert.

Znany niemal wszystkim Jerzy Połomski to piosenkarz śpiewający barytonem, artysta estradowy, który swoją karierę muzyczną rozpoczął prawie 60 lat temu. Przez te wszystkie lata nagrał kilkadziesiąt płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska. Są to m.in. takie hity jak: "Bo z dziewczynami", "Cała sala śpiewa z nami", "Nie zapomnisz nigdy", "Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Moja miła, moja cicha", "Ta ostatnia niedziela”, "Czy ty wiesz moja mała", "Woziwoda", "Komu piosenkę?", "Kodeks" i wiele innych.

Koncert Jerzego Połomskiego zatytułowany "Cała sala śpiewa z nami", zaplanowany został na piątek, 22 maja na godz. 17.30. - Jest to specjalne wydarzenie, którego termin nieprzypadkowo zbiega się z wypadającym kilka dni później (26 maja) Dniem Matki - wyjaśnia Jerzy Tessar z agencji Paté Media.

Bilety na koncert Jerzego Połomskiego, w cenie: 30 zł, 40 zł i 50 zł do nabycia w kasie teatru (tel. 33 857 75 90) i w systemie on-line: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.teatr.cieszyn.pl.

UWAGA! KONKURS!

W oczekiwaniu na przyjazd Jerzego Połomskiego do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Jerzego Połomskiego?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama