, piątek 1 lipca 2022
Cieszyn czeka na Hrabi. Wygraj bilety!
Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00. Bilety na występ można nabyć w kasie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w cenie 45 zł, 60 zł, 75 zł. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Cieszyn czeka na Hrabi. Wygraj bilety!

SM
Coraz bliżej występu kabaretu Hrabi w Cieszynie. Specjalny występ promujący najnowszy program "Tak, że o", odbędzie się 8 marca w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Zgodnie z zapowiedzią przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ kabaretu, którego zbytnio przedstawiać chyba nie trzeba.

O tym, że Hrabi są popularni w Cieszynie świadczy m.in. systematyczność z jaką Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys oraz Łukasz Pietsch pojawiają się w mieście Trzech Braci. Składa się nią ogromne zaangażowanie organizatora występu - Jerzego Tessara z Agencji Paté Media, godna pozazdroszczenia frekwencja na występach w Cieszynie oraz sympatia członków kabaretu w stosunku do miasta, a także Teatru im. Adama Mickiewicza.

Podczas najbliższego występu w Cieszynie kabaret Hrabi promować będzie swój najnowszy program zatytułowany "Tak, że o". Czego możemy się spodziewać? - Staraliśmy się w tym programie "Tak, że o", ponarywać, troszeczkę się pośmiać, z naszego punktu widzenia, a propos klasycznego kabaretu, bo na pewno każdy z nas ma jakieś wyobrażenie na ten temat. Oczywiście będzie jak zwykle charakter i klimat Hrabiego czyli bardzo silny kontakt z widownią - zdradza szczegóły najnowszego programu Joanna Kołaczkowska i dodaje, że ciekawostką i nowością w programie jest również wzmocniona sekcja perkusyjna, dzięki której członkowie kabaretu mogą spełnić swoje marzenia jako instrumentaliści.

Kabaret Hrabi wystąpi w Cieszynie 8 marca o godz. 17.00 i 20.00. Bilety na występ można nabyć w kasie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w cenie 45 zł, 60 zł, 75 zł. Ich rezerwacja może również nastąpić poprzez stronę internetową www.teatr.cieszyn.pl. Dodatkowo do każdego biletu dołączone będą po dwa zaproszenia na bezpłatną degustację kawy w: Mokka Cafe oraz Cafe Arkady.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ HRABI oraz dwa kupony na bezpłatną degustację kawy w Mokka Cafe oraz Cafe Arkady.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Ile razy kabaret Hrabi występował w Cieszynie?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji portalu w Cieszynie (ul. Bielska 184).

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama