, wtorek 23 lipca 2024
 Nat Osborn Band, czyli brooklińska mieszanka jazzu, rocka, funky, soulu i wielu innych brzmień!
Nat Osborn Band podczas pierwszego koncertu w Etno Chacie Topolej w Goleszowie fot: Rafał CzyżykDodaj do Facebook

Nat Osborn Band, czyli brooklińska mieszanka jazzu, rocka, funky, soulu i wielu innych brzmień!

EM
 Nat Osborn Band, czyli brooklińska mieszanka jazzu, rocka, funky, soulu i wielu innych brzmień!

Nat Osborn Band podczas występu w Etno Chacie na Dniach z Kulturą Wołoską


 Nat Osborn Band, czyli brooklińska mieszanka jazzu, rocka, funky, soulu i wielu innych brzmień!

Zbliża się wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć i posłuchać nowojorskiego zespołu Nat Osborn Band na żywo! Niesamowici muzycy po raz kolejny zawitają do Etno Chaty Topolej w Goleszowie. Zespół wyruszył w trasę koncertową po Europie już w kwietniu. Dla gości Etno Chaty przygotowali specjalną niespodziankę. Spędzą tam bowiem trzy dni, podczas których będzie można się z nimi spotkać, porozmawiać o muzyce oraz urokach magicznego Brooklynu, z którego pochodzą.

Podczas koncertu Nat Osborn Band przeniesie słuchaczy w klimat nowojorskich klubów muzycznych lat 20. początku XX wieku. Wykształceni instrumentaliści tworzą niepowtarzalną mieszankę stylów, zderzając rockowe brzmienia z jazzem, popem i funky. Znajdziemy tam również akcenty soulowe, bluesowe a nawet inspiracje stylem indie. Grupę tworzą jedni z najlepszych muzyków Nowego Jorku. Liderem zespołu jest Nat Osborn. Utalentowany kompozytor z pasją. Prawdziwy poszukiwacz brzmień i wrażeń. Studiował w Indiach, grał na gitarze na ulicach Budapesztu, a piosenki pisał na hiszpańskich balkonach.

Już z chwilą utworzenia zespołu stali się objawieniem. Bilety na ich koncerty rozchodziły się w kilka dni. Z czasem podjęli nawet współpracę z takimi sławami amerykańskiej sceny muzycznej jak Paul Simon, Wynton Marsalis, Ludacris, czy Marc Broussard. Z ważniejszych inspiracji muzycznych, które wyraźnie pobrzmiewają w utworach NOB warto wymienić Radiohead, Stevie Wondera, Rufusa Wainwrighta, Outkast, Paula Simona, Grizzly Bear, The Beatles, a nawet takich klasyków jak Debussy i Tchaikovsky. Energetyczny wokal Nata Osborna w zderzeniu z mocną sekcją rytmiczną i dętą gwarantują niesamowite doznania podczas koncertu. Warto więc już dzisiaj zaplanować wieczór 27 maja i wybrać się do Etno Chaty Topolej na występ zespołu i after party z muzykami.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwie wejściówki na koncert Nat Osborn Band. Zaproszenia ufundowała Etno Chata Topolej. Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak tytuł nosi pierwszy album zespołu Nat Osborn Band?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w Etno Chacie Topolej przed rozpoczęciem koncertu.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama