, niedziela 14 lipca 2024
Znamy szczegóły dotyczące przebudowy targowiska w Cieszynie
Przebudowa i remont targowiska rolno-spożywczego przy ul. Stawowej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2013 roku i ma zakończyć się w październiku. fot: Agnieszka KaczmarczykDodaj do Facebook

Znamy szczegóły dotyczące przebudowy targowiska w Cieszynie

JM
W piątek podpisana została umowa pomiędzy Samorządem Województwa Śląskiego a gminą Cieszyn na dofinansowanie przebudowy i remont targowiska rolno-spożywczego przy ul. Stawowej - poinformowała Edyta Subocz, asystentka burmistrza Cieszyna.

W ramach inwestycji wybudowane mają zostać nowe stragany, nawierzchnia, oświetlenie, kanalizacja, ogrodzenie oraz pomieszczenie gospodarcze. Przebudowa i remont targowiska rolno-spożywczego przy ul. Stawowej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2013 roku i ma zakończyć się w październiku. - Na czas remontu targowisko zostanie przeniesione na płytę B targowiska - informuje Subocz.

Całkowity koszt inwestycji to około 1 mln zł. Blisko 650 tys. zł z tej sumy to wysokość dofinansowania, jakie otrzymała gmina Cieszyna.

Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ludzie co sie dzieje ??
Was juz całkiem zaślepiła obłuda TUSKA i KACZYŃSKIEGO!!
Miała być Japonia, potem Irlandia, a wy sie zadowalacie CZECHOSŁOWACJĄ !!

Fajnie, targ spożywczy to jedyne miejsce, gdzie można kupić dobre, domowe masło, jajka od kur z wolnego wybiegu, warzywa/owoce rolników "małoformatowych" albo z przydomowego ogródka i wiele innych ciekawych produktów. Dla wielu to nic takiego, ale są ludzie dla których to duża wartość i oni chcą by miasto dbało o to miejsce i nie nękało starszych pań sprzedających kilka antonówek wysokimi opłatami targowymi. Do dzieła drodzy włodarze!

.--> Kowalska - w cieszynie się dzieje ale źle, w majestacie prawa idą przekręty i uprawia się kolesiostwo, bez sumienia i szacunku dla ludzi , tyle moge powiedzieć że się w |Cieszynie dzieje,

Nie obraź się, ale bulczysz jak.. Kaczyński Jarosław
Nie ma dwóch zdań - od paru lat w Cieszynie wiecej się zmienia na lepsze, niż wcześniej przez lat kilkanaście.
Tyle w temacie.
Jeszcze raz szacun dla ratusza za nowe podejście do miasta.

Pare lat temu był Festiwal Era Nowe Horyzonty i PKS. Od kilku lat mamy Zamek-Wysysacz Pieniędzy, ano i zwiększyło się zatrudnienie. Pracę w ratuszu dostali Swakoń i Subocz.

Milion? Za remont straganów? Nie ma jak zamówienia publiczne :) Nic tylko do przetargu :D

Ręce opadają jak się poznaje takie opinie jak tej sieroty poniżej.

Niech sobie handlarze go remontują, wszyscy pazerni na pieniądze, tylko handel i zysk, już te produkty mają droższe niż w sklepach a po za tym to nie są Cieszyńscy kupcy tylko przyjezdni, naśmiecą zostawiając kartony i worki a miasto im ma remontować bazar?. Kary godne.

Nareszcie jakaś mądra decyzja naszych Włodarzy.Widać ,że znają historię naszego miasta i jego korzenie. Nikt z nich nie chce zasilać kręgi bezrobocia naszych mieszkańców . Brawo! ....za to ,że nie podcinają korzeni naszej tożsamości.

Jak Cie nie stać to nie kupuj. Ja tam wole kupić może i troche drożej a nie takie pryskane chińskie zgniłki z biedronki

Piszcie co chcecie - teraz się dzieje w Cieszynie.
Ratusz - tak trzymać.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama