, wtorek 28 maja 2024
Z Zatoki Perskiej do Uzdrowiska Ustroń!
Kuwejccy urzędnicy mieli okazję zobaczyć jeden z 6 tys. zabiegów wykonywanych codziennie w Uzdrowisku oraz zapoznać się z jego bazą noclegowo-zabiegową. fot: ustron.plDodaj do Facebook

Z Zatoki Perskiej do Uzdrowiska Ustroń!

MB/MAT.PRAS.
W marcu informowaliśmy o wizycie w Kuwejcie pięciu najlepszych polskich szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych, wśród których znalazło się także Uzdrowisko Ustroń. Była to pierwsza tego typu wizyta w historii polsko-kuwejckich relacji. Niedawno odbyła się rewizyta przedstawicieli kuwejckiego ministerstwa zdrowia w Polsce. Rozmowy zaowocowały oficjalnym nawiązaniem współpracy Uzdrowiska Ustroń z krajami Zatoki Perskiej.

Podczas niedawnej wizyty w Ustroniu specjalna delegacja z kuwejckiego ministerstwa zdrowia zapoznała się z ofertą oraz warunkami pobytu w Uzdrowisku Ustroń. - Polskie uzdrowiska oraz szpitale rehabilitacyjne tam się znajdujące oferują usługi na światowym poziomie, ale za zdecydowanie atrakcyjną cenę. To czyni nas atrakcyjnym rynkiem - zauważa prezes Uzdrowiska Ustroń, Bartosz Sadowski.

Kuwejccy urzędnicy mieli okazję zobaczyć jeden z 6 tys. zabiegów wykonywanych codziennie w Uzdrowisku oraz zapoznać się z jego bazą noclegowo-zabiegową. Uzdrowisko Ustroń dzięki rozwiniętej bazie noclegowej jest w stanie przyjąć 1500 gości jednocześnie. Duża część obcokrajowców będzie zakwaterowana w należącym do Uzdrowiska Hotelu Wilga.

Podczas wizyty w Uzdrowisku przedstawiciele kuwejckiego resortu zdrowia interesowali się wieloma szczegółami związanymi z ewentualnym leczeniem ich pacjentów, a także połączeniem roli leczniczej Uzdrowiska z funkcjami Medical SPA oraz SPA. Z kolei Bartosz Sadowski podkreślał, że Uzdrowisko jest w stanie dopasować indywidualny program leczenia. Równocześnie zagwarantował, iż jest w stanie bardzo szybko zorganizować przelot chorych z Kuwejtu do Polski. - Dokonujemy wszelkich starań aby nasi zagraniczni pacjenci otrzymali wizę w ciągu 48 godzin - tłumaczy Sadowski.

Oprócz Uzdrowiska Ustroń delegacja kuwejckiego resortu zdrowia odwiedziła również Polsko-Amerykańską Klinikę Serca w Bielsku-Białej, z której pacjenci po incydentach kardio-chirurgicznych i naczyniowych są wprost kierowani na rehabilitację kardiologiczną do Uzdrowiska Ustroń.

Podczas marcowej wizyty w Kuwejcie przedstawiciele najlepszych polskich szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych usłyszeli, że "Polska wydaje się być odpowiednim krajem do rehabilitacji powypadkowej, ortopedyczne i kardiologicznej”. - Nasi pacjenci mogą u was oczekiwać wysokich standardów oraz usług w bardzo korzystnej cenie - mówił wówczas minister zdrowia Kuwejtu, dr Yasmin Abdulhafour. Kuwejckie media relacjonując wizytę polskiej delegacji w ich kraju podkreślały, że Polska jest obiecującym punktem docelowym dla pacjentów. Jak informuje Uzdrowisko Ustroń, indywidualni kuwejccy pacjenci trafiali już wcześniej do Ustronia, wystawiając ośrodkowi wysoką ocenę.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

z 6 tysięcy zabiegów wykonywanych codziennie goście z Kuwejtu zobaczyli JEDEN (!) i to ich przekonało - co za skuteczny marketing !!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama