, piątek 25 maja 2018
Z Chrobrego pod Browar
Od 28 kwietnia ma funkcjonować tymczasowy przystanek przy nowej lokalizacji jaką jest ulica Dojazdowa. fot: DRDodaj do Facebook

Z Chrobrego pod Browar

DR
Z Chrobrego pod Browar

Temat tymczasowych przystanków w Cieszynie jest jednym z nacześciej poruszanych w ostatnim czasie. Po licznych konsultacjach z mieszkańcami kamienic przy ulicy Chrobrego oraz firmami przewozowymi z władzami miasta, została podjęta decyzja o ich przeniesieniu.

Od 28 kwietnia ma funkcjonować tymczasowy przystanek przy nowej lokalizacji jaką jest ulica Dojazdowa, pod Browarem Zamkowym. Taki termin spowodowany jest koniecznością wykonania poszerzenia wjazdu na teren parkingu.

-Muszę wyrazić ubolewanie, że Państwo spotkaliście się z tą sytuacją. Proszę przyjąć taką obietnicę, że najpóźniej 28 kwietnia będzie funkcjonować już nowe rozwiązanie, a w między czasie będziemy się z państwem kontaktować - mówił burmistrz Ryszard Macura na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

na pewno nie jest to poprawa dla podroznych, ale wladza jezdzi autami ....

Super! Autobusy + puste pociągi (bo nikt tak naprawdę nimi nie jeździ + szlabany zamykane i otwierane z wielominutowym wyprzedzeniem i opóźnieniem, które i tak już tworzyły olbrzymie korki) + godziny szczytu? Gratuluję Mondroki. Autobusy teraz będą musiały się przeciskać przez cały (zakorkowany) Cieszyn, żeby z niego wyjechać. A dlaczego plac obok targu warzywnego nie został wzięty pod uwagę? Leży na wylocie. Dobry wyjazd z Cieszyna w kierunku Wisły, Krakowa czy Katowic. Aha kilka dudków mniej dla miasta z tytułu pobieranych opłat. Co tam płynność ruchu i wygoda dla pasażerów. Ważne żeby kasa się zgadzała! Opóźniony w rozwoju szympans lepiej by to wymyślił niż "nasi włodarze".

Przeniesienie...?, co za głupota komu to przeszkadzało. Przecież przystanki na Chrobrego to wygoda dla mieszkańców Cieszyna.

Szkoda bo lokalizacja była idealna,a ta pod browarem mocno komplikuje życie podróżującym. Mam nadzieję że przynajmniej Wyspiańskiego nie będzie wyremontowana. Szkoda pieniędzy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama