, środa 4 sierpnia 2021
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Cieszynie
Orkiestra zebrała 117.520,96 zł. fot: FJDDodaj do Facebook

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Cieszynie

FJD
Grano głównie na Rynku. Towarzyszyło temu wiele atrakcji, które pomimo chłodu przyciągały bardzo dużą liczbę mieszkańców Cieszyna.

Jak dowiedziała się nasza redakcja orkiestra zebrała 117.520,96 zł plus niewielkie ilości obcych walut, które były tak znikome, że nie wpłynęły na ostateczną sumę zbiórki. Szef cieszyńskiego sztabu Joanna Wesoły poinformowała nas także, że do organizacji tego przedsięwzięcia włączyło się miasto Cieszyn, które dofinansowało akcję. Głównymi atrakcjami, które podziwiali mieszkańcy to przygotowana przez Ochotnicze Straże Pożarne zimna kąpiel morsów w specjalnych małych basenach, a także pokaz, podczas którego zademonstrowano udzielanie pierwszej pomocy na manekinach. Na rynku można było również posmakować grochówki oraz otrzymać kubek gorącej herbaty. W godzinach popołudniowych na rozgrzewkę zagrały zespoły muzyczne: Hondon, Biały, Perła oraz Srogo i Chaissis.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama