, piątek 15 luty 2019
Są pieniądze dla małych, lokalnych projektów
To ciekawe projekty z myślą o mieszkańcach, np. Zamarski TV – zobacz życie swojej wsi, rodzinny badminton w Skoczowie, czy Ukulele Jam Session w Wiśle Czarnem.  fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Są pieniądze dla małych, lokalnych projektów

DR
Po raz kolejny 11. organizacji pozarządowych z powiatu cieszyńskiego otrzymało wsparcie finansowe z programu „Działaj lokalnie”. W tym roku na małe projekty przeznaczono kwotę 55 500 zł.

„Działaj lokalnie” to program polsko-amerykańskiej fundacji Wolności, który od kilkunastu lat jest realizowany przez Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej oraz Akademię Rozwoju Filantropi w Polsce. Program jest szansą dla małych projektów. Mogą one otrzymać nawet do 6 000 zł dofinansowania. W tegorocznej edycji dotacji takiej wielkości jest aż sześć. Jeden projekt otrzymał kwotę 3 500 zł, a cztery równo po 4000 zł. Pieniądze trafią do ośmiu gmin naszego powiatu: Chybia, Goleszowa, Hażlacha, Istebnej, Skoczowa, Strumienia, Ustronia i Wisły. W nich będą realizowane ciekawe projekty z myślą o mieszkańcach, np. Zamarski TV – zobacz życie swojej wsi, rodzinny badminton w Skoczowie, czy Ukulele Jam Session w Wiśle Czarnem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama